Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tévő legyek ebben a...

Mit tévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok.Egy 13 éves szintén fiú nemű nem hagy engem békén.Elkezdi facbookon is hogy nem merek vele kiállni verekedni.Egyébként nagyon egy bunkó kötekedős kölyök.Nem akarom pépé verni mert utána jön a gyerek bántalmazás mint vád.Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2012. ápr. 4. 01:28
1 2
 11/16 claidheamohmor ***** válasza:
ja, a csúzlit nem javaslom, mert a közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek számít, és ne feledd: ha megbuksz vele, te már büntethető vagy...
2012. ápr. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Múltkor még dumálgatott nekem.Szerintem előbb vagy utóbb megkapja amit érdemel.Az ilyenek felnőtt korukra megváltoznak? Vagy ilyenek maradnak?
2012. ápr. 18. 16:40
 13/16 claidheamohmor ***** válasza:
Ha túléli a gyerekkorát, nagy valószínűséggel ilyen marad, hacsak nem történik valami drasztikus változás. Ismerek olyan embert, aki megváltozott, de ez a ritkább eset. Szerintem ez ne a te gondod legyen :). Minél jobban tojsz rá, annál bosszúsabb lesz, én a te helyedben letiltanám, onnantól nem látjátok egymást a fészen.
2012. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Már tiltottam Face-ről.De ha összefutok vele megint?..Én be verek neki egyet csak jöjjön oda hozzám..
2012. ápr. 20. 00:56
 15/16 claidheamohmor ***** válasza:
Hát, ha összefutsz vele, és kéri a verést, adhatsz neki, csak ne legyen tanú :)
2012. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak tuti hogy nyilvános helyen merne dumálni...A népség férge csoport..:D
2012. ápr. 22. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!