Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Corában volt egy orditós 6...

Corában volt egy orditós 6 éves kislány és a pénztárnál elszaladt mikor anyja fizetett. Anyja nem is verte meg miért?

Figyelt kérdés

még ütte is azt a buta anyját!1 oráig voltunk addig visitott.Már többen ráis szoltak. az anyja úgy "fegyelmezte"hogy promaszokat vágott rá!


Mentek fizetni hoszzú sort tartottak föl,és a kislánny elszaladt a pénztár rá várt de meg nem verte volna azt ro..hadt kölykét.Még annyit sem csinált hogy rácsapjon a kezére!Kérdem én!miért hagyja hogy másik előtt meglázza?még verteis az anyját!


Nem a gyerek hibája ez hanem a szülőé!De nem azt mondom hogy verje meg fakanállal hanem hogy kis füz vesszőt levág csak a fenekére üt ,és kész!Nemkell még kiabálni sem vele. nemkell összeverni csak a fenekére de nagyokat!akkor tuti megtanulná!És aztán szobafogság.


2009. jún. 23. 12:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

A pólóját.

(Másképpen meghalna.)

2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
És igen, mert ha bezárnám akkor kitörné az üvegablakot és akkor több kár keletkezne benne. azért törné ki mert az anyja sikítozik vele. (amit sose szabad, mert a gyerek tudomásul veszi hoyg le tud gyöngíteni) Náluk direkt kitör minden üveget, hogy sikoltozzon az anyja. És nem az én gyrekem.
2010. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te megverted-e volna a gyereked.
2010. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!