Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kétségbe vagyok esve nagyon...

Kétségbe vagyok esve nagyon nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk az új védőnő és azt mondta hogy autizmusban szenved a kisfiam. El vagyok keseredve. Még nekem senki sem mondta se a gyerek orvos sem a másik védőnő sem a hematológián mert szoktunk járni mert súlyos vérszegény, se a gyógytornán. Mindegy nem erre szeretem volna ki jukadni hogy vérszegény. Nem tudom mi tévő legyek, meg hogy milyen jelei vannak az autizmusnak még csak 8 hónapos a kisfiam.

2012. júl. 20. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda hülyeség ez????Egy 8 hónapos gyerekről nem lehet megállapítani,hogy autista....még akik ezzel foglalkoznak orvosok se mondják ki 3 éves kor alatt!
2012. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A védőnőd egy kretén.

10 perc alatt szerintem senki sem döntheti el egy 8 hónapos csecsemőről, hogy autista-e.

Ha benne megfogalmazódik a gyanú, akkor szépen beszél a gyerekorvossal, akivel közösen eldöntik, milyen további, diagnosztizáló vizsgálatokra van szükségetek.

Még ilyet, te szegény, gondolom halálra rémültél!

2012. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A mozgásáról mondta. Mert még nem igazán mászik inkább kuszik de kezdi a mászást csinálni de most kezd rá jönni. Ere mondta hogy autista.
2012. júl. 20. 10:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy nagy baromság!!!Leghamarabb 2-3 éves kor körül tudják ezt megállapítani,nem egy pici babánál.És ha pl. nem a "standard" ütem szerint fejlődik a drága,hanem ahogy neki jó???Akkor mit mond az a végtelenül "okos" védőnő???
2012. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

úristen,ez a védőnő nem normális.én tuti mennék a főnökéhez.

egy nyolc hónapos gyerekről senki nem fogja megmondani,hogy autista,azt csak rengeteg vizsgálat után,akár több év,mire kimondják,és 3 éves kor felett ha jól tudom.

az én fiam 11 hónapos elmúlt,amikor elkezdett mászni,addig csak kúszott,de a lábát nem használta.lassan három éves,de nem autista az tuti.

szóval a védőnőd nem normális,az ilyeneket ki kéne rúgni a fenébe.

biztos autistát mondott?nem azt,hogy autisztikus tünetei vannak?

2012. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A védőnő tényleg egy idióta, ne hagyd magad megijeszteni! Nézz utána a neten, mennyi vizsgálat és megfigyelés szükséges ahhoz, hogy megállapítsák az autizmust, és sokszor még ezek után sem egyértelmű, és azt mondja a SZAKEMBER, hogy inkább autisztikus tüneteket mutat.

A védőnő ebből a szempontból NEM szakember, csak egy tudálékos majom. Ha nagyon beparáztál, akkor menj szakemberhez, hogy megnyugtasson.

2012. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Autistát mondot.
2012. júl. 20. 10:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért ezt így nem lehet kimondani, de fő az óvatosság. Én keresnék szakembert és megnézetném a helyedben. Volt esetleg a családban autista, vagy olyan akiről soha nem derült ki, de mégis fura volt?
2012. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem volt soha ilyen a családunkban sem a párom részéről.
2012. júl. 20. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!