Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kétségbe vagyok esve nagyon...

Kétségbe vagyok esve nagyon nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk az új védőnő és azt mondta hogy autizmusban szenved a kisfiam. El vagyok keseredve. Még nekem senki sem mondta se a gyerek orvos sem a másik védőnő sem a hematológián mert szoktunk járni mert súlyos vérszegény, se a gyógytornán. Mindegy nem erre szeretem volna ki jukadni hogy vérszegény. Nem tudom mi tévő legyek, meg hogy milyen jelei vannak az autizmusnak még csak 8 hónapos a kisfiam.

2012. júl. 20. 10:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi azért. Már én is keresgéltem hasonlókat. De nem jellemző egyik sem a kisfiamra.
2012. júl. 20. 15:16
 12/18 anonim ***** válasza:

Eseteleg vannak autisztikus tünetei ami NEM UGYANAZ. Autizmust meg nem diagnosztizálnak 3-4 év előtt.


A védőnőd, meg tényleg nem kompetens abban amit mondott. Pszichológus vagy gyógypedagógus véleményét kellene kikérjed, egyébként meg még pár évig ők sem tudnak mondani semmit.


A legfontosabb, tart a gyerek szemkontaktust? Ha igen, akkor NEM autista egészen biztosan. Ha szeret játszani, ha gügyörészik és figyel Rátok, szintén nem az.


Verem a fejem a falba

Üdv, egy frissenvégzett pszichológus.

2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen gagyarászik beszélget, mikor mondom neki hogy Benjike akkor figyel meg ha beszélek hozzá akkor bele néz a szemembe.
2012. júl. 20. 15:39
 14/18 anonim ***** válasza:

nekem ez borzasztó fura hogy egy védőnő ránéz egy 8 hós babára, és kijelenti hogy autista, véleményem szerint ez nagyon súlyos szakmai hiba, még akkor is ha lát vmi erre utaló jelet

de az nem erre utaló jel, hogy 8 hónaposan nem mászik, az én makkegészségesem 11 hónapos volt mire elkezdett mászni, addig csak kúszott (1 évesen pedig már ment)

2012. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
El sem hiszem amit olvasok....úristen! hogy jelenthet ki ilyet...10 éve vagyok a pályán,ha gyanú merült fel vagy autisztikus tünet,akkor sem közöljük a szülővel hanem tovább küldjük....de NEM EGY NYOLC HÓNAPOST!!!!!ilyen nincs!!!!!
2012. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg komoly? Mert ha igen, én tutira szólnék valakinek, hogy ezt a védőnőt sürgősen tanácsolják el.


Az én fiam 8 hónaposan kezdett kúszni, és 10 hónaposan mászott. Most 3 éves lesz, és nem autista.


Barátnőm kisfiának most 2.5 évesen vannak autisztikus tünetei, vizsgálgatják, de senki nem meri még kimondani, hogy egyértelműen az.


Szóval a védőnőd egy hülye.

2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
amikor én voltam 4-5 hónapos a védőnö azt mondta édesanyámnak hogy én soha nem fogok tudni járni meg tolókocsiban kell majd lennem életem végéig mert hogy állnak a lábaim meg a derekam..... persze édesanyám rohant a háziorvoshoz mert későn szült koraszülött voltam stb emiatt lehetett volna gond. az orvos elmagyarázta neki hogy nincs semmi baj. a védőnőt meg lecseszte hpgy miket magyaráz össze-vissza :-) talán ez az oka hogy iskolai vizsgálatok alkalmával elég bunkó volt
2012. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok a sok jó szép szavakat. Köszönöm azt hogy nem romboljátok le bennem hanem segítetek. Még egyszer köszönöm.


Meg azt mondta hogy adjak neki virslit meg párizsit meg oltsam be mindenfélével.


Hát én biztos nem adnék még neki párizsit meg virslit mert én úgy gondolom hogy tele van mindenfélével amit ha el olvasnék rajta akkor nem enném meg.

Tele van adalékkal és mindenféle szart bele tesznek. Füszerek, adalék anyagok, tartósítószer. Hát még tejet se nagyon adok de néha néha azért egy pivit szoktam adni kis kanállal. Vagy egy nagyon pici fagyit. Ő még igazán az elején van a bébi ételeknek még nem igazán eszik komolyakat. Meg hogy kérheti azt tőlem a védönő hogy eröltessem belé azt amit nem szeret.

2012. júl. 24. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!