Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, VÁLASZOLNÁTOK?

Figyelt kérdés

Lányok, ma vagyok a ciklusom 12.napján. Ma reggel volt inszeminációm. A héten 4 db tüszőm érett szépen, a legnagyobb ma volt 23,5 mm- a többi pedig 17 mm.

A doki megcsináltam az inszemet, de egyik tüsző sem repedt meg.

Nem kaptam tüszőrepesztő szurit, hiába kértem.


Lányok, most mi lesz? Hiába volt az inszem? Nem repedt meg a tüszőm, így nem fogják tudni megtermékenyíteni a kis fickók a petémet :(

Van esély még a babára????

Doki szerinte akár 3 napot is kibírnak odabent és hétfőig tuti meg kell repednie a tüszőmnek.


A másik, hogy semmi ovulációs jel nincs. Az ovu tesz is totál negatív. Vagy inszemnél ez természetes?????


Segítsetek, írjatok, hogy van-e remény még a babára, vagy odavan az egész?????


2012. jún. 16. 13:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
Szegénykém,habár én nem tudok neked érdemben segíteni,mert soha ilyenre nem kellett mennem,vagyis megkaptam az én ajándékaimat Isten áldásával,de szörnyű lehet ennyire harcolni egy babáért:((Csak annyit kívánok hogy mihamarabb legyen áldott az állapotod és hordhass egy pici életet a szíved alatt!!!!Gondolom azért is vagy ennyir elkeseredve,mert nem az első próba lehet de ne add fel mindig vannak csodák,majd meglátod....
2012. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
A kovetkezo 2 napban meg lehet spontan tuszo repedes es akkor meg az erosebb katonak eletben vannak, ugyhogy van remeny szerintem. Ugyan semmi tapasztalatom ni cs inszem temaban, de amig egy hozzaerto valasz erkezik, addig ez is tobb a semmi el :) bizz magadban!
2012. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

nem ezt vártam az inszemtől :(


Miért vagyok ilyen peches????

2012. jún. 16. 13:44
 4/39 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nagyon köszönöm a kedves szavakat!!!
2012. jún. 16. 13:45
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmnek lombik kezelés alatt nem repedtek meg a tüszői és le is állították azt a kezelését. Teljesen el volt keseredve, hogy elpazaroltak egy alkalmat emiatt. Aztán valahogy mégiscsak + lett a teszt. Hát szerintem ha nekik sikerült a csodababa, nektek is sikerülhet.
2012. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne! Mit tehetnék, hogy megrepedjen végre a tüszőm?????
2012. jún. 16. 13:48
 7/39 anonim ***** válasza:
Szerintem te már nem tudsz semmit tenni ezügyben. Lehet hogy még fog hatni a repesztő és megrepednek maguktól.
2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kis orgazmus segíthet, de komolyan.

Nekem 29 ciklushossz mellett úgy fogant teljesen váratlanul a kisfiam, hogy ciklus elején "bohóckodtunk", és párom ki akarta próbálni, hányszor tud engem orális örömökhöz juttatni egymás után.

4x sikerült...na nem fél órán belül ;), és így lehetett egy spontán tüszőrepedésem ott a ciklus elején.


Próbáljátok ki, nincs veszítenivalótok!:)


És persze: írd ám majd meg, hogy mi lett! Megy a drukk, az a baba pedig jönni fog!:)

2012. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
basszus, tegnap már kipróbáltuk, pont 4 volt nekem is :) de sehol az a híres spontán repedés :(
2012. jún. 16. 14:15
 10/39 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek vissza UH-ra, hogy megnézzék, megrepedt-e a tüsző. Szerintem még ott fog vigyorogni mind a 4 tüszőm :(
2012. jún. 16. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!