Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy élete végéig beteg gyereke...

Egy élete végéig beteg gyerekem van. Miért nem kapunk semmit?! Még csak tartósbetegnek sem veszik! Voltatok már ilyen helyzetben? Tanács?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 19:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem hülyeség mert az epilepszia nem számit tartós betegségnek hiába az mégsem veszik annak,tapasztalat.Sajnos nem fog semmiféle papírt kapni.
2009. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Sajnos igaz! Egy ritkarohamos epilepsziás nem tartós beteg a szabályalkotók szerint. De egyszer látna egy rohamot az, aki ezt a szabályt megalkotta!

De köszi a véleményeket! :)

2009. júl. 19. 19:16
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van ahogy mondod,nővérem kislányának az első rohama pont az iskola előtt volt és képzeld hogy szegénykém bele esett a gödörbe és ott,a tesóm olyan sokkot kapott hogy nem is tudta elmondani a dokinak hogy hogy nézett ki a rosszúl lét.Nem értem én sem ha egyszer élete végéig beteg egy gyerek az miért nem tarós betegség,de szerintem aki ezt a tőrvényt megalkotta ő sem tudna erre válaszolni.
2009. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

ez azért érdekes, mert nekem van egy barátnőm, aki még kicsi korában egyszer befulladt, asztmás tünete volt.. akkor felírtak neki vmi gyógyszert, azóta a gyógyszert sem szedte, és kutya baja nem volt.. de ennek ellenére TARTÓS BETEG.... és ez szerintem tök igazságtalan, mert ezaz, hogy aki nem szorul rá az megkapja, akinek meg kellene az nem :( nem tudom hogy ez hogy lehetséges:S


19/L

2010. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Igen,az asztmások tartós betegnek számítanak. És mégegyszer elmondom,hogy én nem sajnálom azoktól akik rászorulnak,mert nagyon sok betegség van ami súlyos,de,hogy lehet az,hogy ez a betegség nem számít annak?!

Az állandó aggódás,a félálomban töltött éjszakák,a gyerek széltől is óvása(mert ha lázas lesz,akkor is rohama lehet),nem gondolta át ezt aki a törvényt hozta!

2010. ápr. 21. 07:06
 26/26 anonim ***** válasza:
A fiamat 10évigkezlték asztmával,semmit nem kaptunk,nem is tudtuk h járna.Aztán mikor a kisebbik babám miatt sokmindennek utána kellett néznem,akkor derült ki.Elmentünk a tüdőorvoshoz aki rögtön közölte h most jött rá h nem is asztma ez hanem hörgőszűkülret..arra pedig semmi nem jár.
2010. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!