Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az anyám pszihológushoz akar...

Az anyám pszihológushoz akar vitetni, mert nagyon kicsi betűkkel írok. Meg akarom szivatni a pszihológust! Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na, szóval, nagyon kicsi betűkkel írok, és ezért azt mondja, hogy elvisz. De én megmondtam neki, hogy nem akarok. Ő meg erőltet. Úgy döntöttem, hogy megszivatom a psztihológust. De mivel? Mert bármit simán megcsinálok. 12/L
2012. szept. 28. 15:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen a Rorschach-teszt (a "tintapacák") minden képére közöltem, hogy egy részben struktúrált szimmetrikus ingeralakzatot látok"

Neked ebből milyen előnyöd származott?

2012. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%

Jobb lett a napom tőle:)))

Egyébként sem más előnyöm, sem semmiféle hátrányom nem származott belőle, voltaképp a pánikbetegségemet mentem kúráltatni, csak hát a pszichológus szórakoztatott engem, én meg őt... a végén megkaptam a pszichiátertől a kért receptemet, és itt a sztori vége.

Viszont az USA-ban egy jó ideig állítólag előszeretettel alkalmazták ezt a tesztet a bírósági gyakorlatban is, na, ott tényleg lehetett volna jókat alakítani... csak hát pár éve másvalaki meg megunta ezt a gyakorlatot, és interneten széles körben publikálta az ábrákat is, meg a megoldókulcsokat is, végre lehetetlenné téve azt az elmebeteg gyakorlatot, hogy mélylélektani tesztekkel akartak eldönteni mindenféle peres ügyeket.


Nálunk ennél gyakorlatiasabb volt mindigis a pszichológia, nem mélylélektani teszteket használtak, hanem az MMPI és változatai a nagy favorit - még a HR-esek is annak butitott verzióit használják - ha valaki azt tudja profin manipulálni, az elég sokat el tud érni vele.

2012. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%
Ha ettől lett jobb a napod, akkor tényleg kell a gyógyszer. Remélem azóta van más örömforrásod is.
2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, a Földön nem csak Mr/Ms Savanyúarcok élnek, vannak olyanok is, akiknek jobb lesz a napjuk tőle, mert megviccelnek valakit (úgy, hogy közben senkinek sem ártanak vele)...
2012. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudod megszivatni. Lejárt az idő, te hazamész, ő meg már nem is gondol rád. Tökre leszarja, hogy mit tettél vagy nem tettél. Anyáddal kell beszélgetned, nem pszichológussal. DE valami tényleg nem lehet rendben nálad, ha kapva kapsz az alkalmon, hogy na, majd te, 12 évesen megszivatsz egy szakembert... oda ne rohanjak. Hol van itt kevés önbizalom? Más a gond, hidd el!
2012. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%

Előzők, akik itt buzgón oltjátok lefele a Kérdezőt, a kérdésben ez van: "... De én megmondtam neki, hogy nem akarok. Ő meg erőltet..."

Tudtok neki valami érdemi tanácsot adni, hogy hogyan érvényesítse okosan a saját akaratát, vagy csak győzködni a saját tehetetlenségéről és kiszolgáltatott voltáról?

2012. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan érvényesítse saját akaratát?


Pont ezen tud segíteni a pszichológus, ha azt a bizonyos mondatot is elmondja neki.

2012. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg anyukádtól, hogy valójában miért szeretné a pszichológus! A kicsi betűs szöveg egy butaság, más oka kell legyen. Ez már alapja lehet egy kommunikációnak, amikor az érveitek közelednek egymáshoz.


Egyébként tényleg hidegen hagyja a pszichológust, hogy mit produkálsz a hülyébbik oldaladból. Ugyanannyi fizetést kap akkor is, ha együttműködsz és akkor is ha nem.

2012. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Otaku1238 válasza:
55%
Írj óriasi betűkkel
2017. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!