Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 éves fiaim nagyon rosszul...

2 éves fiaim nagyon rosszul alszanak éjszaka, mivel tudnék nekik segíteni hogy mostmár ráálljanak az éjszakák átalvására?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 06:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e más megoldás az idön kívül.

A lányom 2,5 éves korától alszik át éjjel....Addíg 3x 4x ébredt minden éjjel.A fiam most múlt 2,5 és még minden éjjel felébred.

2012. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is:(hogy csak az idő tud segíteni,csak jön a kis tesó és jó lett volna vmi amitől talán nem kelnének ennyiszer....mert a terhem nő és idővel meg 3 síró gyerekkel egyedül lehet hamar kész leszek:(olyan nagy segítség lenne ha valahogy ezt megértenék és szépen lassan kezdenék átaludni az éjszakákat!...de tudom ilyen kicsiktől még ezt nem várhatom el!
2012. okt. 29. 07:05
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Két éves nem kicsi, igen is elvárható.

És mondom én, akinek kimondottan rossz alvó gyereke volt.

Miért ébrednek? Mit csináltok? esznek, isznak, cumiznak,stb??


Én megszüntettem az összes zavaró körülményt.

Nem adok inni (vizet sem, kivéve betegség idején), enni, cumiról leszoktattam, stb. Így most már alszunk.:) 15 hós korától.:)

2012. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs már éjszakai evészet,habár van hogy felkelnek azzal hogy "kakó",de nem adok nekik,inni viszont igen:(mert akkor elhallgatnak,meg velük alszom,pedig tudom hogy ez is van hogy zavarja őket de ha meg nem alszok velük akkor meg a sikításaikra kelek így meg max,rögtön megtudom őket nyugtatni,de megfogadom a tanácsod és semmit nem kapnak,ja cumi az már nincs 16 hós koruk óta.Mikor a tieid keltek bementél megnyugtattad is kijöttél?De az a rossz még nálunk hogy van mikor csak álmában csinálja szóval még nem is kelne fel de a nyafogásával felkölti a másikat aki viszont már követel engem...szóval keresem az arany középutat de eddig hiába:(
2012. okt. 29. 07:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Nekem egyik gyerek sem cumizott. :)

Mikor az éjjeli szopiról leszoktattam öket,már akkor is 14 hós volt a lányom.Nekem sem kaptak inni,a fiam akkor kap ha kér,de ez inkább a melegbe van.

Anton egyszerüen felébred,"anya gyere",lehet rosszat álmodik vagy nem tudom.Van mikor rendesen felkiabál. Akkor bemegyek hozzá,visszafektetem,alszik tovább én pedig kijövök.Van,hogy 3x 4x be kell menjek.Van,hogy ö jön ki hozzánk. :(

Ha kijön onnantól kezdve alszik reggelig. Egész éjjel megy a keze....Tapogatózik,matat.Ha észreveszi,hogy nincs ott senki felkel....

Van alvó állatkája is...

Èn megint azt mondom,majd idövel.Az idö meghozta a lányomnál is,remélem a fiamnál is.


Kitartást,ha jön a kistesó.


Mikor nekem a fiam született,akkor még a lányom is rettenetesen aludt.Ìgy,hogy én is aludni tudjak,egy extra matrac volt a lányom ágya melett.Èn ott aludtam,mikor a fiam ébredt a másik szobában kimentem......

Lehet neked is ez lesz a megoldás egy ideig.

Nekem ez pár hónapig ment.Ès láss csodát a ányom egyik éjjelröl a másikra átaludt. :)

2012. okt. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok,most először a levendulateát akarom kipróbálni ez a méhpempő nem is rossz,de alvászavarra is jó??
2012. okt. 30. 14:14
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk és egy két ismerősnél bevált az alvásproblémákra is a méhpempő.
2012. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom:)köszi a tippet...
2012. okt. 31. 08:59
 9/19 anonim ***** válasza:

Elsövagyok.Èn is veszek.Kipróbálom!!


Mennyibe kerül??Gyógyszertárban kell venni??

2012. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mellette próbáld ki a levendula olajat. egy egy csepp a párnája vagy lepedője (ahol a feje van) két oldalára. Írd majd meg lécci, hogy mi vált be, hadd okuljanak belőle mások is :-)
2012. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!