Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 hónapja az alattunk levő...

2 hónapja az alattunk levő srác magához fogadott egy 3 gyerekes asszonyt. A gyerekek 3-5-9 évesek. Minden reggel arra ébredünk, hogy ugrálnak erőteljesen sikongatnak nem lehettőlük pihennei. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a sráccal normális hangnem ben beszélni azt mondja rajta van az ügyön. A párommal és a kislányommal olyanok vagyunk már hetek óta minta a zombik.. nem tudunk pihenni és teljesen ki vagyunk készülve. A lakást se tudjuk eladni hogy elköltözzünk,mert hitel van rá. Kérem senki ne bunkózzon tényleg csak a véleménykre vagyok kiváncsi.

2012. nov. 12. 06:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen gyerekem sincs, csak tudom, milyenek a gyerekek, mert sokat vigyázok rájuk, és nem lehet csendben tartani őket, főleg nem 3 fős csoportban.


Kirakták őket? És erre tesód büszke? És megoldásként javasolod másnak? Szégyeld magad! Fel sem fogod, mit jelent ez a másik családnak, csak az a fontos, hogy csend legyen! Milyen emberek vagytok ti?

2012. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 TAAnderson válasza:
67%

A társasház arról szól, hogy emberek laknak egy nagy házban. Aki azt a luxust szeretné megélni, hogy egyedül lakjon, az ne társasházba költözzön! Ha mégis társasházban laksz, akkor tartanod kell magad a ház szabályaihoz (házirend). Mindenki más is ezt teszi. Ebben le van írva, hogy mik azok a nyilvánvaló dolgok, amiket nem szabad végezni adott időben.


Megértem én, hogy eddig csend volt, és most meg nincs. Alkalmazkodni kell! Nem szabad mindig rögösen a régi dolgokhoz ragaszkodni! Áldani kell az eddigi időt, hogy csend volt, és most is örülni kell, hogy kisgyerekek költöztek oda és nem pedig bűnözők!

Csak hozzáállás kérdése.

Kérlek, próbáld meg pozitívan felfogni a dolgot! Senkinek sem jó ha panaszkodsz vagy másoknak rosszat okozol. Az végül úgyis rajtad fog csattanni. Kicsit éld bele magad a másik helyzetébe és légy egy kicsit megértőbb!


28F (nincsenek gyerekeim)

2012. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért azzal gondolom mindenki egyetért hogy egy panel nem 3 gyerekes családnak való. Az más dolog hogy sajnos olyan helyzetben van az emberek nagyobb része hogy beszorulnak az ilyen kicsi helyekre. Se normális udvar, ne elég tér ami nekik megfelelő lenne.

Ha elfogadsz egy tanácsot: adjátok ki albérletbe, ti pedig béreljetek egy lakást vhol máshol- lehetőleg ne panel legyen.

Jómagam mindig kertes házban éltem mert egyszerűen nem érzem jól magam máshol. Most a városhatár szélén lakok, jóval korábban kelek mint aki belvárosi, de nyugalmam van, reggel és este csend azt csinálok amit akarok stb. Szóval pont ideális. Nekem nem okoz különösebb erőfeszítést ez, ha találnátok egy olyan helyen házat ahol viszonylag jó aközlekedés gondolom nektek sem lenne akkora érvágás.

Vagy més a másik: ha van olyan alkalmazkodóbb ismerősötök szülő vagy bárki aki cserélne veletek, érdemes lenne megkérdezni hogy nem-e mennének bele hogy átmenetileg ti odaköltözzetek ők meg a tietekbe. :)

2012. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki bérelt lakásban lakik, annak még jobban meg kell húznia magát.

A házirend meg egy kalap sz@r, legalábbis nálunk, mert a miénkben az is benne van, hogy nem teregethetek az erkélyre!

no commnent.

mondjuk engem egyáltalán nem zavar, ha mások hangoskodnak. Megszoktam

2012. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
egy pár füldugó sokmindent megold.
2012. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
82%

Nálunk a fal túloldalán éltek a szomszédok hajnali 3-4 körül igen hangos nemi életet sűrű rendszerességgel.

A szép szó nem használt, hogy "te na haragudj már, de halkítsd le a házimozit, meg vékony a fal, minden áthallatszik..." ...eredmény nulla. Aztán egyszer éjszakás volt a csaj, én meg nyár lévén reggel felébredtem fél nyolc körül, ráfordítottam a két derékig érő hangfalat a falra, 75%-ra tekertem a hangerőt és leléptem otthonról. 11.00-körül értem haza, akkor kikapcsoltam. Azóta síri csönd! Vannak akik nem értenek a szép szóból. Ha alttatok laknak és a fűtéscsövek/vízcsövek lentről jönnek fölfele, le kell önteni egy vödör vizet a cső mellett, az majd észhez téríti őket...persze ez csak a végső megoldások között szerepeljen, nyilván beszélni kell velük erről, több lakóval összefogva, együtt beállítani egyik este.

2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Reggel hánykor hangoskodnak a gyerekek? Egy 9 éves napi kb 10 órát kell aludjon, a kicsik többet, annyi azért egy felnőttnek is elég. Szerintem feküdjetek le hamarabb. A gyereked mindenképpen...

Akkor reggel szépen lesétálhattok hozzájuk, és megbeszélhetitek, miért is zajonganak.

2012. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasznos tanács.. Kisfiam sem éppen halk típus.4 éves múlt. Sokat kiabál, ugrándozik itthon is. Meg a folyosón is szokott régen sikongatni, mikor jöttünk haza.

Miután megismerte a szomszéd kislányt, mikor későn jövünk haza mindig mondom neki, hogy ne kiabáljon, mert már alszik xy! Ez bejön, mivel ismer, vigyáz rá, nehogy felkeltse. Lehet hogy az alattatok lakókkal is ezt kéne. Ismerjétek meg őket, és beszéljétek meg.

2012. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!