Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves fiam szexuális tartalmú...

8 éves fiam szexuális tartalmú képeket rajzol. Hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés

Reggel megtaláltam a régi perselyében egy ilyen rajzot. Pálcikaemberek, a nemi jelleg kihangsúlyozva és több variáció, pl. a nőt nyalja alul a férfi!

Nagyon ritkán gépezik és tv-zik, akkor is felügyelettel, szóval ilyet tuti nem látott, és ránk se nyitott soha.

Teljesen ledöbbentem és fogalmam sincs, hogyan hozzam szóba, egyáltalán beszéljek-e róla,...


2009. aug. 15. 07:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egy komplett jelenetet lerajzoltam és nem pálcikaemberek voltak és én már 3 évesen matattam.Utóbbi természetes nem szabad leállítani mert gátlásai lesznek később,az elsőt nemtudom.Énrám anyum nem szólt,öhm 7 évesen rajzoltam le neki asszem,annnyit mondott csak,hogy ezeket tegyük el mert ha mama meglátja mérges leszXD...többet nem rajzoltam.Én tv-ben nem láttam,nah jó egyszer elcsíptem a szülőket,meg volt otthon egy káma szutra könyv,de azt is tök véletlenül találtam meg.

Beszélj vele az nem árt:)

2009. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

van egy otletem!

tedd vissza a rajzot!

szerezz egy kulfldi penzt es vidd be neki. mondd hogy meg kene nezni van-e mar ilyenje most rogton, mert ha nem akkor masnak adod (pl a baratnodnek, mert o majd elkolti kulfoldon). akkor meg majd kiderul, hogy zavarban lesz-e vagy sem, hogyan reagal a dologra. akkor meg majd mindenkeppen kesz tenyek ele allitod es rakerdezhetsz, hogy ez micsoda. de szerintem lehet jobb lenne ha az edesapa csinalna vegig ezt a dolgot, felteve ha olyan a kapcsolatuk es apuka is ennyire a sziven viseli a dolgot.


nekem nagyon meredeknek tunik ez a tema.

sok sikert!

2009. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
ne mondd meg neki hogy megtaláltad a rajzokat. ezt elöttem is irták. ne hozd fel ezt a témát! inkább csak úgy kérdezd meg töle hogy tudja-e hogy "csináljuk" a babákat? és igy elkezdödik minden. de ezt tényleg jobb lenne ha az apa beszélné meg a fiával.
2009. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

még egy valami jutott eszembe... biztos az ő rajza???? Nem lehet hogy "kedves" osztálytársak becsempészték és ő meg itthon találta meg és azt se tudta mihez kapjon eldugta, majd jól elfelejtette?


Lehet nem ártana az őszinteség se, tehát kerek perec megmondani neki, hogy nézd kicsim szerettem volna betenni a tojásba egy érmét, de nem fért bele ettől a papírtól, amit ki szerettem volna tenni a rajzaid közé, de nagyon meglepődtem azon amit ábrázol. Meg tudnád nekem mondani, hogy mit ábrázol és kinek rajzoltad? És miért?


Védőnő

2009. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

a második vagyok.szerintetek nem átlátszó h odamegy aztán elkezdi mondogatni a baba témát.a gyerek nem hülye attól h 8 éves....szerintem próbáld ki az érmés trükköt amit az imént javasoltak.sok sikert.


a védőnőnek,hogy érted h valaki becsempészte?na ne mááár.szerintem ez nem lehetett így.nagyon kicsi rá az esély.naívságra vall ha te ezt elhinnéd.na de nem beszólni akartam.ez is csak 1 vélemény

2009. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekcsíny létezik, ez nem naívság... Pl a füzetbe beleírnak csúnyaszavakat, ez mindennapos egy általános iskolába, miért ne lehetne csúnya rajzokat is odatenni.


Ezenkívül pedig meg kell hagyni a gyereknek a menekülési utat is, ha mégsem akar róla beszélni...

2009. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Még1szer köszi. Nagyon nehéz magamban őrlődni, jó, hogy megoszthattam és segítettetek.

12.31 tetszik, szerintem ez elég frappáns, majd apát rábeszélem (most ő sincs itthon).

A fejleményeket majd megírom.

2009. aug. 18. 14:04
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mond meg, hogy ezt találtad nála. MIkor fiatalabb voltam, és anyu kutatott a szobámba, mivel semmit nem akartam neki elmondani:-) MEgtalálta a szerelmes levelet, amit egy fiunak írtam, és azt mondta, hogy ilyen szép levelet soha nem olvasott még:-) (12 éves voltam) annyira jól esett... így elmertem neki mondani, mit érzek iránta meg ilye ilyesmi. Persze nagyon gyerek szinten, komoly dolgot nem is akartam a fiutól.

Mikor még ilyen fiatal egy gyerek, szerintem fontos, hogy lásson bele a szülő a gyerek életébe, csak így tud neki segíteni. Biztos szégynli a rajzot, azért is rejtette el. Az nem jó, ha titkolozik. Erre ráér később :-)

2009. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Mi lenne ha egyszerűen csak NEM FOGLALKOZNÁL VELE?

nincs ebben semmi beteges.

Az én öcsém is rajzolt ilyeneket, tök aranyos volt és vicces is.

2009. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

Előző válaszadónak van igaza. Mit kell ezzel foglalkozni, lereagálni? Akkor kellene lereagálni, ha nyilvánosan rajzolna ilyeneket. Így tök felesleges.


Ti a XIX. században éltek??

2009. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!