Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves fiam szexuális tartalmú...

8 éves fiam szexuális tartalmú képeket rajzol. Hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés

Reggel megtaláltam a régi perselyében egy ilyen rajzot. Pálcikaemberek, a nemi jelleg kihangsúlyozva és több variáció, pl. a nőt nyalja alul a férfi!

Nagyon ritkán gépezik és tv-zik, akkor is felügyelettel, szóval ilyet tuti nem látott, és ránk se nyitott soha.

Teljesen ledöbbentem és fogalmam sincs, hogyan hozzam szóba, egyáltalán beszéljek-e róla,...


2009. aug. 15. 07:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Van mar valami fejlemeny?
2009. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mind a ketten beszélgettünk vele külön, de a rajz nem került szóba. Inkább csak a témát (szerelem, lányok) próbáltuk felhozni, de nem nagyon kérdezett. Esténként egyikünk melléfekszik, olyankor beszédesebb, hátha ez is előkerül majd...
2009. okt. 1. 15:42
 23/25 anonim ***** válasza:

Láthatta a gyerek iskolában is barátoktól a képeket...


Én úgy gondolom nem vette őt körül elég gyerek kiskorában


Nem szocializálódott megfelelően...


8 évesen furcsa ha egy gyereket ez foglalkoztat hacsak nem az van hogy a környezetében az iskolában valaki nagyobb gyerek ezzel foglalkozik és ő divatból majmolja, viszont az is gáz.

2009. okt. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem megfelelően szocializálódott???

Nem vette körül elég gyerek...???

Kifejtenéd, ezek hogy jönnek a témához!

2009. okt. 21. 22:20
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia. Az előttem szóló szerintem arra gondolt, hogy a 12-13 éve "nagyfiúkat" utánozza, esetleg a suliban valami újságfélét, képet, ilyesmit látott. A gyerekek azonnal fogékonyak az ilyesmire, néha a legkisebbek is. Nem azon gondolkodik, mit csinál, egyszerűen jól esik neki, mozgatja a fantáziáját.

Én lány vagyok, 18éves, én is rajzoltam mindenféléket, ha nagyon őszintének kell lennem óvodásként simogattam magam a fürdőkádban. Még jó, hogy anonim az oldal.! Auh. A rajzokkal lebuktam, iszonyatos trauma volt, amikor Anyu elém dobálta őket és ordibált. Én inkább azt mondanám, ne hozd szóba. Úgy érezheti, hogy valami rossz dolgot tesz, kínos (egy fiúnak pláne) hogy a "titkai" felszínre kerülnek, és Anyu beszélni akar vele róla nyíltan. Nagyon finoman hozd szóba, szerintem ösztönös amit tesz. Apukájának esetleg könnyebben megnyílna, kevésbé érezné szégyennek ha egy másik "fiúval" beszélheti meg:)

2009. dec. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!