Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Okos dolog egy hisztis gyereke...

Okos dolog egy hisztis gyereket arcon önteni egy pohár vízzel a felpofozása helyett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Iszonyú megalázó érzés lehet, én sosem tennék ilyet a gyerekemmel.
2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem okos dolog. Ha hisztizik, akkor ott kell hagyni, nem kell figyelembe venni. Ha rájön, hogy nem ér el semmit sem a hisztijével, akkor abba fogja hagyni. Ha viszont könyörögsz, intézkedéseket teszel annál jobban csinálni fogja.
2012. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyik sem helyes kezelése a hisztinek.

Valóban nagyon idegesítő tud lenni egy toporzékoló kicsi, de a verés nem megoldás. A víz meg... hát az sem.


Nálunk az vált be eddig, hogy 1 mondattal elmondtam neki, hogy hagyja abba, úgysem éri el amit akar. Persze indoklással, hogy miért nem lehet. Ha nagyon rossz a helyzet, akkor az a maximum, hogy kiviszem a mosdóhoz és kézzel lemosom az arcát.

Egyszer kellett hagyni, hogy tomboljon, akkor kb fél órát üvöltött, de azóta tudja, hogy feleslegesen csinálja.

2012. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Egyik sem okos dolog,de a hideg víz hasznosabb,kicsit hirtelen meglepődik és rosszul esik neki a dolog,következő alkalommal meg ha nekizendit a hisztinek elég lesz vsak szólni,jön a hidegvíz ha nem hagyja abba de azonnal,és ha nem akkor jöjjön a következő pohár víz,hogy lássa nem viccelsz és nem ő mondja meg a felnöttnek mikor mi legyen.
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Disi ***** válasza:
Hát a hideg vízről annyit, hogy annó anyukám egyszer próbálta velem, de annyira megijedtem, hogy nem vettem levegőt. Na aztán ő ijedt meg, nem próbálta többször. Egyiket sem tartom jónak, de még csak 6 hós a babám, úgyhogy a dackorszak majd később jön nálunk...
2012. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha egy életre sokkolni akarod. Próbáld inkább elterelni a figyelmét. Mondjuk kérdés, hogy miért hisztizik. De pl ha nem akar felöltözni, lehet öltözési versenyt rendezni. Na lássuk, Pistike, te veszed fel hamarabb a nacidat, vagy én az enyémet. A nyertes kap egy túrórudit.
2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

van aki ilyet tesz, de komolyan?


hideg víz sokkot okozhat olyan szinten, hogy akár remegö görcsöt is kaphat a gyerek töle.


A felpozás meg mire jó? arra hogy a gyerek azt tanulja meg hogy ha mérges anya akkor üt, ha én mérges vagyok is ütni kell. ütés ütést szül.

plussz úgy érzem, hogy ha egy szülö nem tudja megnevelni a gyerekét és az kezelhetetlen lesz, akkor az nem a gyerek hibája, a felnött inkább pofozgassa saját magát, hogy hogy lehetett olyan hüle hogy képtelen volt a gyerekét megnevelni.

2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Arcon onteni felpofozas helyett??????? Erdekes kerdes, nekem egyik sem szimpatikus, es soha nem tennem egyiket sem. Vannak gyerekbaratabb modszerek is.
2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Előzör próbáld ki,hogy milyen érzés,mikor arcon öntenek egy pohár vízzel.Engem egyszer húsvétkor arcon öntöttek,hát eléggé rossz volt,nem kaptam hirtelen levegőt,pedig én akkor már kamasz voltam,de majdnem elsírtam magam.Mi van,ha pont akkor vesz levegőt,és besszippantja,félrenyeli a levegőt,és elkezd fuldokolni?Hogy juthat ilyen az eszedbe?Inkább hagyd hogy hisztizze ki magát,előbb utóbb csak megunja,vagy csapj egyet a fenekére.
2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha már mindenképpen sokkterápiát akarsz, akkor nedvesítsd be a kezed és fröcsköld rá azt a pár cseppet. Attól is pont úgy meglepődik, csak épp nem veszélyes neki. De a véleméynem még mindig az, hogy a figyelemeltereléssel lehet a legjobban kezelni a problémát.
2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!