Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen hatással van a gyerekre...

Milyen hatással van a gyerekre, ha üvöltözik vele a szülő és olyan dolgot vár el tőle amit képtelen megcsinálni ("ha nem lesz kész/nem csinálod megpofozlak szöveg")?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
velem apám még a mai napig üvölt, ha valami nem tetszik neki. Még a másfél éves fiam előtt is lehord mindennek, közben meg megint babát várok, de leszarja. Bár megütni nem nagyon emlékszem rá, hogy csinált volna ilyet max megszorította a kezem. A lelki terror sokkal jobban tud fájni. És igen valamikor én is kikelek magamból, ami szerintem ennek köszönhető és elkezdek a férjemmel üvölteni. És ez egy élteten át nyomot hagy az emberben!
2009. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy döntök, hogy minek igyekezni. Legalább okkal üvöltsön.
2009. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!