Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális, hogy a 7éves lányom...

Normális, hogy a 7éves lányom belekakilt a kutyának kitett alomba? A wc-ben van kitéve neki és a Lányom inkább odacsinált.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy azt játszotta, hogy kutya...szerintem ez totál defektes dolog...ki mit gondol, baj van a kis agyában, vagy mi is csináltunk sok marhaságot? Én ilyenre nem emlékszem....
2013. ápr. 14. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Miért kell mindent olyan komolyan venni? Ha rendszeresen a nappali közepére kakilna, na az már gond lenne.

Biztosan szereti a kutyát, vagy rosszalkodni akart kicsit, ...

Nem defektes amit csinált, de azért el kell vele beszélgetni. Szerintem nagyon édes. :D

2013. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sztem ez nem gáz...játszott, és kész. Ne csinálj belőle ügyet, mert akkor viszont lehet eszébe jut máskor is, ha vmit el akar érni nálad...

Sajnálom, hogy a másik gyerkőc autistagyanús, nehéz lehet...:-(

2013. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj ebből nagy ügyet, eljátszotta hogy ő a kutya :) ennyi, gyerek
2013. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
viszont az is kérdés miért a lakásba csinál a kutya.
2013. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pici csivava babakutya még, Mamánál van neki "alom" és most kezdi kiszoktatni a kutyát, de még azért bent van az "alom" és a kutya is. ezért van bent kutyunak kakálóhely, mindez a Mamánál történt...remélem igazatok van és nem baj, hogy ilyet játszott...talán belelátok olyat, ami nincs is, keresem, hogy hátha Ő is beteg, a fene tudja na...
2013. ápr. 16. 00:20
 16/16 anonim ***** válasza:

babakutya?? nem kölyök kutya inkább????


jézus.

2013. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!