Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ki volt már úgy, hogy kistesó...

Ki volt már úgy, hogy kistesó várásakor a nagy (ok) elutasítsák, és apukához húzzanak? Mikor múlt ez el?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
szülés után azonnal.amint hazaértünk a kórházból
2013. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nàllunk kis korkülömbség van a fiam és a lànyom között, sajnos velem olyan 1,5 honapig agressziv lett a fiam. De aztàn elmult, megprobàltam vele többet foglalkozni, h ne érezze a "konkurenciàt". Most 5 honapos a lànyom és a fiam imàdja, sokat jàtszunk 1ütt, de megprobàlok olyan programokat is kitalàlni ami inkàbb a fiamnak kedvez.
2013. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, az orvos azt mondta h ez normàlis, mert neked nincs annyi idöd rà, mint amennyi a baba elött volt, és nagyon fontos h mindig engedd oda a picihez, h a késöbbiekben ne legyen ebböl gond.
2013. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de figyelj arra, hogy ne csak a picihez engedd oda, hanem magadhoz is, ne legyen olyan, hogy a pici legyen a kifogás, ami miatt nem mehet oda hozzád.

Vond be ő(ke)t is a dolgokba, viszont ne legyen kötelessége vigyázni rá, ha éppen nem akar; azaz ne told át rá a feladataidat, legfeljebb engedd át, ha ő igényli.

Ha voltak korábbi rituáléitok (fürdés, séta stb.) azokra figyelj, hogy megmaradjanak (még ha kevés módosulással is esetleg - időpont, tartam), és ne kopjon el a pici miatt.

2013. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!