Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért fogdossa állandóan a...

Miért fogdossa állandóan a barátnőm 9 éves gyereke a kukiját?

Figyelt kérdés
Állandóan ha beszél hozzám, de lehet ha másokhoz is, állandóan a pulykanyomorítóján van a keze, és matatja.
2013. okt. 9. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert pasi :-)
2013. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok...
2013. okt. 9. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet zavarba van
2013. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ő is tudja, hogy ez jól esik. Viszont a barátnőd elmagyarázhatná a fiának, hogy más előtt ne fogdossa a kukiját!
2013. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőt úgy érted, hogy egy pár vagytok, akkor esetleg jelezhetnéd neki, hogy pasiként te úgy gondolod, hogy egy 9évest már le kellene szoktatni erről idegenek előtt (mondjuk én is így gondolom).

És igen, vsz. azért fogdossa, mert jó érzés neki, ilyen egyszerű a magyarázat.

2013. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen elettarsak vagyunk, es kb. naponta minimum 3x elregelem neki, egy eve elunk eggyutt, az kb. 1000 db. figyelmeztes. Es semmi latszatja....
2013. okt. 13. 02:43
 8/14 anonim ***** válasza:
És ha megkérdezitek, miért fogdossa, mit mond? Ha már ennyiszer elmagyaráztad neki, hogy nem kéne, akkor én lehet, hogy taktikát váltanék, és egy ideig úgy tennék, mintha észre sem venném. Gondolom, hogy baromira idegesít, ha már ennyiszer elmagyaráztad neki, de ha ez hatástalan volt, akkor talán megér egy próbát az, hogy nem veszed észre látszólag...
2013. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha ugy teszek, mintha nem venném észre, vagy ha észreveszem, neki tökmindegy. Nem zavarhatja magát.
2013. okt. 13. 18:48
 10/14 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem tudom, miért csinálja, de nem hagynám, mindenki érdekében. Úgy beszélnék erről, mintha a fülét fogdosná: megkérdezném, hogy fáj-e, viszket-e, menjünk-e vele orvoshoz. Mondanám, hogy senki nem fogdossa mások előtt, nehogy kinevessék, vagy kicsúfolják. (lehet, hogy csak otthon csinálja, a suliban nem reszkírozza?)

Addig lenne téma, míg tart. Elég makacs vagyok. Meg ugye, a gyerek az gyerek, anyának meg mindig igaza van. :)

2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!