Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek ha a 8 éves fiam...

Mit tegyek ha a 8 éves fiam fél a tanító nénitől, mert állandóan fejen csapja ha hangoskodik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
67%
Le kell szoktatni a hangoskodásról.
2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Elsősorban a tanárnőt megkérdezném,hogy ebből mi igaz.Természetesen a gyereket is.Na már most ha ez igaz,akkor kérd meg,hogy ettől tartózkodjon mert a gyerek elöbb utóbb nem lesz hajlandó iskolába elindulni,aminek persze a levét te iszod meg úgy reggel fél nyolc körül.Azért van az üzenő,a szülői,a fogadó óra,hogy az ilyen jellegű dolgokat megbeszéljék a szülőkkel.
2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg akármilyen rosszul viselkedik a gyerek, nincs joga a tanárnőnek, hogy a gyerekek fejét csapkodja. Gondolom, csak hallanák ilyet a gyerekemtől megmondanám a tanítónéninek a magamét. Másrészt meg beszélned kell a fiaddal róla, hogy ne hangoskodjon, mert azt nem illik az iskolában.
2011. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%

Úgy tudom, a gyerekverés büntetendő az EU-ban, akár szülő veri a gyereket, akár más. A fejen csapkodás is annak számít.

Ha az én fiai félnének a tanítójuktól, mert az veri őket, azonnal fogadóórát kérnék tőle, s ha ott nem jutunk dűlőre, az igazgatóhoz fordulnék.

2011. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos,hogy bemennék és fejen csapkodnám a tanító nénit ha az én gyerekemre kezet emelne!!!Amíg én nem ütöm,addig másnak sincs semmi joga hozzá.
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%
Én és az egykori osztálytársaim mindig kaptunk az osztályfőnöktől "barackot" a rosszaságért. Ráadásul nem is akárki volt a ofő, hanem Eszenyi Enikő anyukája :-)
2011. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
93%

Én fegyelem és tanárpárti vagyok, de mi az hogy a tanító néni fejen csapkodja???

A hangoskodásnak lehet több oka is: van hogy egy tanár képtelen fegyelmet tartani és lefoglalni a gyerkőcöket, lehet hogy tényleg a gyerek hibája (nekem a kicsi alapjáraton üvölt, néha olyan hangosan játszik, hogy két szobával odébb is hallom), de a tanár akkor se csapkodja fejen.

2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
64%
Ugyan már....mi is felnőttünk amikor a mi gyerekkorunkban a tanároknak meg volt engedve a pofon.Én sokat kaptam és nem a hangoskodásért hanem mert nem volt kész a leckém.Mondjuk e miatt feleslegesen kaptam szerintem de akkoriban nem arról lehetett hallani hogy a hülye gyerek megveri a tanárját, mert a hülye szülei nem nevelik a tiszteletre.Minden a szülőkre vezethető vissza.Ha anya is jobban odafigyelt volna hogy kész legyen a leckém,ne pedig a babázzak akkor én is jobban jártam.A gyerek az órára figyeljen, tanuljon és ne zavarja a többieket a hangoskodással.Ha szülő nem képes megnevelni a gyerekét akkor mégis ki tegye azt?
2011. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
64%
Jelenteni kell az igazgatónak. Nincs tettlegesség az iskolában!!!!!!!
2011. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Én speciel egy évig alig mertem wc-re menni, miután az ovónéni egyszer fejbe csapott, mert állva hugyoztam, pedig azt csak ülve szabad szerinte (FIÚ VAGYOK!!!!). Szóval menj be, és ne hagyd.
2011. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!