Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Masfel eves kisfiam ha nem...

Masfel eves kisfiam ha nem kap meg valamit hisztizik. De nagyon felek hisz mar olyan is szokott lenni hogy rosszul lesz, mi lehet az oka, valami komoly baj van?

Figyelt kérdés
Ez csak akkor frdul elo ha nagyon faradt nem piheni ki magat az nap es persze akar valamit amit nem lehet,sirni kezd es nem vesz levegot.Ilyenkor csak ug tudom heyrehozni ha szembe priccolom vizzel majd egy kicsitt ledoltom es nagyon kicsitt megrazom.Ez csak hiszti?A csalad orvosnak is mondtam de o azt mondta hogy hiszti es hogy elnovi majd.Hova lehet fordulni segitsegert?
2009. nov. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiszti. A legtöbbször az is elég, ha közelről erősen az arcába fújsz. Ha rájön, hogy nem ér el vele semmit, akkor le fog szokni róla. Ha néha sikeres, tehát megkapja amit akar, akkor nem. Legyél konzekvens.
2009. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet affektiv apnoe,olvasd el ezt:

[link]

És ennek fényében beszélj újra a gyerekorvossal.

2009. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Ha nincs könnycsepp a szemében, akkor csak hiszti...! Ha könnyes a szeme, akkor lehet valami baja...! Ezt a nagymamám mondta! :)

2009. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az én lányom akkora könnyekkel képes hisztizni,h elúszik a szoba.:)))

Egyébként sztem nem az a lényeges,h hiszti-e vagy sem,hanem az,h a pl hiszti által kiváltott rövidebb-hosszabb légzésleállás valós dolog,amit az orvosnak illene tudnia.Érdemes kivizsgáltatni.

2009. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kolléganőm fiának volt hasonló baja, nem derült ki mi okozza nála ezt, mert a gyerek súlyos fogyatékos. A gyerek ha behergelte magát, akkor ájulásig "hisztizte" magát. Szerintem ha gyakran ismétlődik, vagyis többször tapasztalod, akkor vidd el neurológiára, hogy megvizsgálják nem-e légzéskimaradásról van szó, ahogy a második válaszoló is írta. Mármint amit belinkelt :)
2009. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hugommal volt hasonló, de az tisztán hiszti volt, benyomták a hideg víz alá, mindjárt jobban lett. Kinőtte.
2009. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindíg legyen nálad egy üveg víz, és, ha hisztizik öntsd le. Ha meg nem kap levegőt nyomd a fejét a kádba és a tarkójára engedj hideg vizet. Előbb utóbb abbahagya a hisztit.
2009. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt "csinálta",voltunk neurologián,2 negativ EEG lelete volt.Mi jó erősen ráfújtunk az arcára,és mindjárt vette a levegőt.Ne mártsad vízbe a fejét,mert hirtelen veszi az első levegőt és megfullad.(max locsold le,attól nem lesz baja)
2009. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!