Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 éves a neveltlányom, Anyuka,...

4 éves a neveltlányom, Anyuka, nagyon ráhagyott mindent, minden ezközt megragad/hogy ne kelljen aludni. Éjjel fél 11 mire elalszik, addig hiszti. Hajnalban amikor Anya dolgozni megy a gyerkőc már lesben áll, és rohan ki hozzá, HISZTI?

Figyelt kérdés
Görcsösen hisztizik ha nem minden ugyvan ahogyan Ő elképzeli. ANYUKA ENGED NEKI MINDIG.Anyuka hazajön este fél 10 a gyerkőc hisztirohamot csinál mert neki is jönnie kell Anya elé a vonathoz./nemszoktam megengedni ezt Neki/Lefektetem este 8 körül,Ő ugytesz mintha aludna,és amikor hazaérek Anyukával az állomásrl,gyerkőc lesben állva,rohan ki Anyukához ordit hisztizik hogy nemakar aludni,mindent kitalál,fél,éhes,wc ,stb csak aludni ne kelljen. Anyukához legszivesebben hozzáragadna,de akkoris hiszti,/totál kész vagyunk már ettől/.Anyuka szinte mindent megenged,nincs a gyerek fegyelmezve,ha én kicsit fegyelmezem,akkor az rögtön baj,.-/Nekem a gyerek egy szóra jön fürödni,egy szóra öltözünk,egy szóra jön enni,szoktunk játtszani,birkózni stb.De amikor Anya hazajön,ott hiszti ,hiszti,hiszti mindenért.Még azért is ha ennie kell,vagy ha wc re kell menni,/legutóbb avval etetett meg bennünket h fél egyedül,mi elhittük,és szépen majdnem visszaszoktatta Anyuka hozzánk az ágyba,.Később rájöttünk,hogy nem fél,/de ha félne,MIÉRT NEMTUDJUK KIKÖNYÖRÖGNI BELŐLE H MITŐL?//valaki telebeszélhette a buksiját?//

2014. jan. 11. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó megmondta a tutit!

egy 4 évesnél tök normális, hogy hiányzik az anyja, ha ennyit melózik, és tök normális, hogy megvárja este, ha alig látja, ha illő lenne neki aludni, ha nem. Ez csak a Te szemszöged, kicsit próbálj az ő szemével látni, és érezni a kis szívével...Ha már nappal nem lehet anyuval, akkor legalább éjjel had bújjak már oda hozzá kicsit...

Nem tudom mióta vagytok együtt, de lehet kicsit féltékeny is rád. Persze hogy neked mindent 1 szóra csinál, hozzád nem kötődik annyira, mint az édesanyjához, és egy gyerek azzal hisztizik, akit szeret, annál tolja a határokat, hogy meddig mehet el szeretetvesztés nélkül...

2014. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!