Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 7,5 hónapos a kislányom. Kb.2...

7,5 hónapos a kislányom. Kb.2 hete kezdett el mászni, és azóta egyszerűen nem marad meg egy percre sem egyedül. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ezidáig eljátszott egyedül, elfoglalta magát. Most ha nem lát maga körül valakit, egyből elekezd ordítani, jön utánunk mindenhová, de akkor is folyamatosan sír.
2009. dec. 4. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 6 hónapos és pár napja kúszik, folyton jön utánam, a papucsom kell neki, a hűtőajtót tapogatja, hogy nyissam ki, bemászik az asztal alá, szóval minden mozdulatát lesnem kell, hog be ne üsse magát. Ha wc-re megek akkor is viszem magammal mert különben ordít vagy bajt csinál. Úgy látszik ez egy ilyen időszak.
2009. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem sír hanem a bübübü most a sláger
2009. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. = Fejlődik a kis gondolkodása. Azt hiszi, hogy ha nem lát, nem vagy többé a világon. Ez eltart pár hónapig. Nálunk az sem vált be, hogy beszéltem hozzá, hogy nem látott...
2009. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen normális! Az én kisfiam 1 évet töltötte és most kezd újra egyedül el lenni de nem sokáig csak 10-20 perceket utána keres a lakásban! Kitartás
2009. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém másfél és most megint előjött nála, ez a korszak, pedig azt hittem már kinövi. Ha megyek a konyhába jön visítva utánam...
2009. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!