Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek lehet egészséges...

Szerintetek lehet egészséges babám?

Figyelt kérdés
Én 25 éves nő vagyok. Volt 21 évesen egy abortuszom,mert becsúszott,de az akkori párom nem vàllalta,egyedül meg nem tudtam volna,akkor még tanultam. Ma már 3 éve dolgozok. A páromnak az előző kapcsolatából van egy gyereke,mert a nő tablettával védekezett,aztán mikor érezte,hogy a párom nem érez már iránta úgy,akkor teherbe esett,mert azthitte így együtt maradnak. Azt tudta,hogy a párom családcentrikus és nem fogja elhagyni,ha megtudja gyerekük lesz. Együtt maradtak,de 1,5 év után egyszerűen nem bírta tovább a párom. A gyerek anyja erre úgy reagált,hogy "Oké,menjünk szét,de a gyerek nálad marad,mert én élni akarok,ugyanis nem nőttem még fel az anyasághoz!" Bíróságig ment az ügy és környezet tanulmány után+gyerekpszichológus véleménye után a páromra bízták a kicsit,aki 2 éves volt akkor. Mi ezek után összejöttünk,aztán feltűnt,hogy a kicsi nem egy átlagos 2-3 évesként viselkedik. Nev. Tan. után Vadaskert és kiderült,autista a gyerek. Mi szétmentünk,mondván nekem legyen jobb,szüljek egy független embernek... Aztán mindig visszajutottunk egymáshoz... A szüleim nem akarják,hogy Vele legyek szintén a teher miatt... Mi viszont szeretnénk majd babyt közösen. Lehet egészséges babánk? Egyikőjük családjában sincs genetika betegség. Az anyja a gyereknek cukorbeteg és nem figyelt a cukrára még a terhessége alatt sem... Orvosok azt mondják ettől is lehet auti a gyerek... Mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatok? Szívesen fogadom az infókat! :)
2014. febr. 12. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A súlyosságtól függ szerintem. A párom anyukája bevállalta, az előző házasságából született egy autista gyermek, aki ma már normális felnőtt háziasszony és a későbbiből két fia. Sokat foglalkozott a lánnyal, ő maga képezte vagy tanítgatta otthon.
2014. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!