Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segítene valaki? (a többit lent)

Segítene valaki? (a többit lent)

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok és van egy hugom aki most lesz 2 éves márciusban.Az lenne a problémánk anyummal,hogy nem bírunk vele.Eléggé hogyismondjam hiperaktív mert folyamatosan a szekrényre felmászik és magától kitalálja hogyan tegye,mindent pakol össze vissza,teljesen kiidegel mindenkit.Próbálunk vele foglalkozni de én ugyebár tanulok és az apja(aki a mostohaapám és velünk él) ő csak ordibálni tud vele amikor rossz.Nagyon találékony egyébként már szépen kimondja a szavakat is és nagyon aranyos csak hihetetlen rossz.Van akinek hasonló mint hugom a gyerek a családban?Mit lehet vele tenni ? Neten már nézelődtünk de nem jutottunk egyről a kettőre.
2009. dec. 14. 21:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ez a nyugalom nála 1-2 óráig tart :D
2009. dec. 22. 08:09
 22/22 anonim ***** válasza:
Ismerős öcsém ennyi évesen 10percig tudott nyugton maradni, de azt is csak, akkor , ha nagyon kifárasztottam.:) Utána meg megint elkezdett pörögni.:D 2percig nem őt figyeltem, akkor kirohant az utcára miközbe mentek a kocsik. Egy idő után több esze lett és rájött, hogy így elüthetik és én nagyon mérges leszek miatta, ha ezt teszi szóval már nem rohan ki.xD Sok türelem kell hozzá az biztos!:)
2010. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!