Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 éves kislányom mostanaba...

2 éves kislányom mostanaba folyton simogat, puszilgatÉdesapjával most mentunk szét, volt hogy látta is mikor bántott. Lehet koze hozzá, elvigyem gyerek pszihologushoz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos köze van hozzá. Azt mondom vidd el pszichológushoz a saját lelked megnyugtatása miatt is.
2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy simogat puszilgat nem jelent gondot. De ha az apja, bántott téged és ezt látta az már gond. Én biztos elvinném.
2014. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára bántott akkor is igy simogatott puszigatott :( Holnaptol kezdek en is jarni orvoshoz,mert tonkre vagyok,apuka miatt,es elmeseem majd a pszihologusnak :( kivancsi vagyok mit mondd
2014. ápr. 13. 21:05
 4/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
pont azt akartam.javasolni, hogy elobb keress Te fel pszichologust, es talaljatok.kozosen megoldast! nem biztos, hogy koze van az olelgetesnek a torrentekhez, mert az en kisfiam is 2 eves es folyton puszilgat, szeretget, de mindenkepp hatassal van a gyerekre ha latja ahogy a szulei eroszakot alkalmaznak egymason! ez nem jatek, kerd ki szakember tanacsat!!!
2014. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, megszakad a szívem. Édesem, mit élhetett át. Remélem, innentől szép élet vár rátok.

Szerintem az jó ötlet, ha megkérdezed a Te dokidat, hogy mit tegyél.

2014. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őt még nem sok értelme van pszichológushoz vinni,kicsi,és a pszichológus elsősorban téged kezelne,tehát a legjobbat teszed ha te felkeresel egy szakembert.A picinek meg most sok szeretet,türelem,és babusgatás kell.Párom édesapja is bántalmazta az anyukáját,ő már nagyobb volt,emlékszik rá.Lányod nagy valószínűség szerint el fogja felejteni.Párom is feldolgozta,undorodik a testi erőszak minden formájától.
2014. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őt felesleges elvinni. A lányom 15 hónapos volt, amikor elköltözött az apja. Elmentem egy gyermekpszichológushoz, beszélgettem vele, mit hogyan kell csinálni, hogy a gyereknek jó legyen. Neked érdemes elmenni egy ilyen beszélgetésre, de őt ne vidd. Maximum ha a beszámolód alapján a doki úgy ítéli meg, akkor úgyis visszahív együtt titeket.
2014. ápr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!