Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen idős korban vagy...

Milyen idős korban vagy mennyi tünet után kapják meg a gyerekek az autizmus állapotot? (olyan válaszolokat szeretnék aki ért hozzá vagy a gyermeke ezen állapotú)

Figyelt kérdés
28 hós a fiam.beszéde megkésett fejlesztést kap itthon torna formájában.Ott tartok hogy elszeretném vinni bizottság elé mert van egy gyanúm hogy autista. Repked mikor izgatott,nehezen viseli ha valami nem úgy történik ahogy Ő szeretné,sokszor nem figyel a nevére.motorozik de majdnem minden alalommal pörget egyet a kerekén vagy elötte vagy utána.mikor mondok neki valamit akkor nem igazán látom rajta hogy érti. ----nehez emagyarázni de érzem hogy valami van.bar a gondozok azt mondják hogy dacos és kicsit le van maradva es ennyi... ???

2014. szept. 1. 12:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Két utolsónak reagálnék:Ilyenkor megbánom mikor ide írok elkeseredettségebe de sajnos élő rendszeres fórumot nem igazán találtam ahol kiengedhetném magamból ezt az érzést!

Kedves utolsó előtti:valószínű nincs ilyen gyereked!ezt NEM növik ki.el sem tudod képzelni milyen ez.eddig Én sem tudtam!

Utolsónak üzenem igen van mit együnk De olyan kérdésre válaszoljál amiben megkérdeztek!

Ne mérgeljenek ilyen .... van elég bajom!

2014. szept. 22. 16:40
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy attól beteg a gyereked. Ő is csak olyasmit csinálhat, ami neked tetszik? :)
2014. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Hogy fejlődött végül a kicsi?
2021. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!