Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Remalom, en mar teljesen...

Remalom, en mar teljesen kivagyok!? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Amit 3 eves kisfiam este fekteteskor es utana egesz ejjel muvel az egesz egyszeruen tarthatatlan. Hiszterikusan uvolt toporzekol paros labbal ugras es visit teljesen hulye indokokkal. Pl szokasos keres egy plussallatot ami ott van a kezeben. Inni musor is megy vagy takarjam be, de nem egysze . Ketszer hanem fel orankent. Ma se aludtunk osszesen meg 2 orat. A kisteso 2 eves o se tud aludni masnap meg az egesz csalad faradt gyerekek hisztisek mi meg turelmetlenek. Eskuszom ujszulottkent nem volt ennyire sulyos a helyzet. Ami erdekes ha en nem vagyok itt egy mukk nelkil lefekszik apanak nem hisztizik lefekszik mint a kisangyal. Pedig en vagyok aki enekel, vetit, mesel, jatszik vele. Nem ertem miert csinalja ezt es miert csak nekem...atmegyek betakarom simogatom ezerszer de ez azert mar sok es elert egy olyan pontot amikor mar nekem sincs turelmem mindig nyugodtan kezelni a helyzetet. Mit kene tennem? Gondoltam h azert ilyen mert tul sokat van az oviban meg feltekeny ugyh most mar kesobb viszem es hamarabb megy alig van ott, de azota megroszabb...

2014. nov. 18. 05:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy jó gyerekpszichológushoz, ez így tényleg nem mehet tovább!
2014. nov. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk detto, csak a lányom 2 múlt. Elérte azt a pontot, mikor elegem lett, és nem mentem be. Tombolt vagy 20 percet, aztán csak elaludt. Másnap, már kezdtetól 1x kell csak visszamennem, alszik. És éjjel sem kel. Ugyanaz volt, mint amit te írtál, lefektettem, kijöttem. Még át se értem a másik szobába, már kezdte. Cumikáim, nyuszikám, macikám...felváltva. Szívjam ki az orrát, kenjem be a bibijét, takarjam be, kér még kakaót, kigombolódott a pizsamája.... 2 hónapig bírtam, és már apa sem volt jó, ha ment. Üvöltött, h anya menjen. Nem bírtam sose, ha sírtak, de itt elszakadt a cérna.
2014. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Így látatlanban nagyon úgy tűnik, hogy pont azzal lehetne eredményt elérni nála, ha nem teljesíted a kívánságait és nincs mese, vetítés, simogatás...
2014. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
A te hibád, h betakarás, itatás stb. után még 30x bemész. Miért kell? Itt rontottad el az elején. Nem pszichológus kell, hanem következetes szülő. A gyerek a korának megfelelően viselkedik. A szülőn múlik, h ebből mennyit hagy. következetesen kellett volna kialakítani egy rendszert, ahol a villany lekapcsolása után már nincs evés-ivás-ugráltatás és ehhez tartani magatokat akkor is, ha a gyerek a fejére áll. szerintetek az oviban/bölcsiben hogy megy az altatás? Ott is minden gyerek kénye-kedvére ugráűlnaka gondozónők? Nem hinnném. Érdekes, h az a gyerek, aki nem tud aludni, csendben végigfekszi az alvásidőt. Otthon vajon miért nem?
2014. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor született a kistesó és ezt mióta csinálja?
2014. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kb azota csinalja miota ovis, annak ellenere h szeret jarni. Kezdödött a pisi meg kaki mösorral. nyilvan nem mondhatom neki azt h akkor sz@rd össze magad, de nem is hagytam h kijöjjön hanem bevittem egy bilit. Miutan mar elköszntünk meg max vizet kapott, de mar mese enekles soha nem volt, ugyhogy onnantol az üvöltes. ha nem megyek be nyomja 2 oran at komolyan. Kiprobaltuk...
2014. nov. 18. 09:13
 7/17 A kérdező kommentje:
kisteso emg közte egy ev van, a kisebbel is mindent ugyanugy csinalok de eg es föld a ket gyerek. Azt gondoltam azert csinalja mert h kisteso itthon van velem neki meg el kell mennie az oviba stb...de msot mar fogalmam sincs h miert csinalja. Es nem valami közlekeny nagyon le van maradva a beszeddel, jar logopedushoz is, tombolo gyerekkel meg barmit ertelmesen emgbeszelni lehetetlen..
2014. nov. 18. 09:16
 8/17 A kérdező kommentje:
ja es ha nem megyek at akkor atjön....bezarni nem zarhatom be, megverni sem szabad/lehet, az h szepen megkerem h huzzon vissza az agyikojaba pedig nem valami hatasos...
2014. nov. 18. 09:17
 9/17 A kérdező kommentje:
szoval igen, en is probalok következetes lenni, de akkor mit lehet tenni? ha bezaras pofozkodas ugye nem jatszik. ezt kerdezem.
2014. nov. 18. 09:20
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha azt mondod neki, hogy nejössz át, akkor is jön?


Visszarakod az ágyába... Aztan jön a büntivel fenyegetés, és betartás ha mégis csinálja...ha nem megy akkor szakemberrel kell bezsélni, hgy ő mit tanácsol, meg egyáltalán koderízeni miért csinálja..

Vissza kell szerezni a szülői tekintélyt.

Azt mondod apának szót fogad, akkor csinálja ő...NiIncs mese, csak ha jól viselkedik.....stb... Pisi kaki mehet előtte, utána nem... Nemkell neki, csak hisztizik..

2014. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!