Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A szülők közti konfliktus...

A szülők közti konfliktus okozhatja a gyermek durva viselkedését?

Figyelt kérdés
A férjem a második gyermek születése után kiborult, azóta szinte állandóan veszekszik, kiabál velem is és a gyerekekkel is. Előfordul az is, hogy a fenekére csap a gyerekeknek. Én már többször kértem, hogy váljunk el, azt nem akar. A kisfiam óvodás, jelezték az óvónők, hogy sokat bántja a társait. Lehet a háttérben az otthoni hangulat? Kérem, elsősorban az írjon, akinek van tapasztalata.
2015. febr. 16. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Napközisként írom, hogy a bántalmazó, zűrös családok gyerekei folyamatosan verekednek az iskolában, agresszívek, nehezen kezelhetőek...
2015. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is megerősítem! Általánosban tanítottam, nagyon érezhető/látható a gyerekek viselkedésén, hogy ki jön rendezett családból és ki zűrösből.
2015. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Ez gyerekfüggő is. Nem egy zűrös családot ismerek, akiknek mintagyerekük van! Nálunk is például mindig volt veszekedés, a két tesóm közül az egyik nagyon rossz tanuló volt és verekedős, az egyik közepes, én pedig mindenből 5-ös...
2015. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen okozhatja, a váláshoz meg nem kell két ember, egyik fél kérelmére is kimondják.... Remélem törődsz annyira a gyerekeiddel, hogy nem kényszeríted őket, hogy egy agresszív apával kelljen élniük.
2015. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!