Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 17 honapos kislanyom nem akar...

17 honapos kislanyom nem akar enni darabos etelt, mit tegyek, hogy ravegyem?

Figyelt kérdés
Sziaztok. 17 honapos lessz a kislanyom, koraszulott baba volt, igy nem fejlodott ki jol a gymorszajaezert kezdetek otta refluxos volt, elege nehez idoszak volt, mert rengeteget bukott. 5 honapos volt amikor elutasitotta a tapszert igy muszaly volt a hozzataplalast el kezdeni, termeszetesen pepekel kezdtuk, orvendtem hogy eszik es ritkabban bukik, de azert meg igy is sokszor elofordult. Hiaba adtam a kezebe valami ragcsalni valot mihelyt szajaba tette mar jott is vissza az ebed, ezert is feltem hogy valamit adjak a kezebe. Jo par honapja probalkozzunk, a darabos etelekel de ra se hederit, soha nem keri , hogy ehes lenne, kepes lenne 1 hetig etlen ulni, sajnalom szegenyt, ezert ossze turmixolom neki az eteleket es igy szivesen meg eszik barmit. De azert aggodok mar nagy kislany es mar kellene egyen darabos eteleket is de nem akar, e falja a szajaba de nem akarja le nyelni csak forgassa a szajaba. Eroltetni meg nem szeretnem. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Ra jon majd magatol vagy mit tegyek , hogy vegre el tegyuk a tumix gepet es ne kelljen hasznaljuk. Kicsit hosszura sikerult a levelem, rem tudtok adni par tippet mert en mar annyi mindenel probalkoztam sikertelenul. Elore is koszonom.
2015. máj. 12. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Korai fejlesztőhöz forduljál, segíteni fognak!!! Van erre célzott terápia.
2015. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!