Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lassan fényevö a gyerekem....

Lassan fényevö a gyerekem. Kap vitamint is. Alig eszik. Hogy vegyem rá hogy egyen? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
26 hónapos 93cm 13,1kg.Soványka.Kap cebion multit eszik zölsèget gyümölcsöt.Húst nagyon keveset,azt is inkább tèsztával.Napi 1x 2x iszik kakaót.Amit kb megeszik joghurtok,felvágottak,sült krumpli házi,nèhány leves de nagyon keveset eszik.Vidám jókedvü egèsznap jön megy szalad.De èn aggódom olyan kis vèkonyka :(
2015. júl. 24. 21:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is ilyesmi voltam! Volt amikor az vált be h máshol mindent megettem otthon nem. Volt olyan ami nagyon jó h kidísziteni a kaját szerintem ha mondjuk formára vágod az almát vagy úgy sütöd a tojást vagy a vizet szívószálal adod esetleg színes pohárban sokkal jobb lesz higgy nekem ! BEVÁLT
2015. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak rémísztgetni, de a fiam most lesz 5 éves s még mindig ez a probléma nálunk is....

Orvosról orvosra mentünk, azt egyszer felvilágosítottak hogy amíg eszik gyümölcsöt, tejterméket, és húst s nem fogy addig ne piszkáljam már. Gyerek hamar rájön hogy ezzel minket szülőket ki tudnak készíteni :/

2015. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!