Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SZerintetek miért van az hogy...

SZerintetek miért van az hogy az egyik osztálytársam nem beszél egy árva szót sem velem se mással?

Figyelt kérdés
most mentünk új iskolába,kérdeztem már tőle de azt mondja semmi.ez valami trauma miatt lehet?
2010. márc. 10. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet az is akár. De ha felel se beszél?Vagy csak veletek nem beszél?Lehet hogy magának való,vagy családi próblémák állnak a háttérbe,vagy épp ti vagytok neki valamiért idegen. Számtalan oka lehet.
2010. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát amikor felel inkább azt mondja nem tudja még akkor is amikor tanult...És nekem is kezd ciki lenni mert olyanokat szoktak kérdezni hogy hogyan lettünk mi haverok ha még beszélni se tud stb....
2010. márc. 10. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy az új iskola, új osztálytársak, új környezet... okozza. Talán beilleszkedési probléma. Tudnak a problémáról a szülei?
2010. márc. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen
2010. márc. 11. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

A szülőnek lenne a dolga, hogy elvigye Nevelési Tanácsadóba és/vagy pszihológushoz.

Te csak annyit tudsz tenni, hogy próbálsz vele beszélni, kérdezgetni. Ha jó barátok vagytok, akkor könnyebb. Annyit tudok még mondani, hogy tarts ki mellette.

(A 06.02-es vagyok)

2010. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. márc. 12. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:

milyen nevelési tanácsadó?

én se szólok az osztálytársaimhoz, mert nem veszem emberszámba őket.

2010. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy pszichés zavar, elektív mutizmusnak hívják. Keress rá a neten, jobban meg fogod érteni. Sajnos az én lányom is ettől szenved, javulás talán csak évek múlva várható.
2010. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en osztalytarsam is ilyen de o ne besel sem tanarhoz se snkihez . csak ul neman es nem beszel soha semmikor.. :\ sajnalom mert egyebkent meg birom. :)
2010. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%
hahh legalabb mondja h semmi deh az en osztalytarsam nem hajlando beszelni csak facebook-on .. de a facebook-jat meg kb evente 1x nezi,igazi egy looser..:'(
2010. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!