Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kezelhetetlen 8 éves fiú...

Kezelhetetlen 8 éves fiú helyes nevelése?

Figyelt kérdés
Kisfiam az utóbbi egy èvben nagyon hanyag, szemtelen lett.. A tanulni valót eltitkolja, hazudozik, felesel.. Az apukája halála óta kezelhetetlen. Pedig semmibe nem szenved hiányt! Kikapni nem szokott. Ha eltiltom a kedvenc elfoglaltságaitól, õrûlt hisztibe kezd. Kèpes 4-5órán keresztül üvõlteni! A tanító nèni is panaszkodik. Idèn 42 feketepontot gyüjtött magatartásból.
2016. ápr. 20. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a nevelési tanácsadást javasolnám (neked) elsö körben , és nem pszihológust a gyereknek

Kérd ki egy szakember véleményét ne bennünket kérdezz, hiába vagyok szülö, és van egy (viszonylag) jól nevelt kislányom nem tudom konkrétan megmondani hogy mit csinálsz rosszul.

pl. : Amikor a "hisztikorszaka" volt és elkezdett üvölteni én a fejére öntöttem egy pohár hidegvizet és hagytam üvölteni amig meg nem unta , pár alkalom után meghalgatta amit mondtam és minimális hisztivel elfogadta hogy apunak van igaza .

De ö kb. 3 éves volt abban az idöszakban , lövésem sincs hogy kell "helyrehozni" egy félrenevelt 8 éves gyereket

2016. máj. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem pedig nem pszichológusra, hanem barátra lenne szüksége. .
2016. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!