Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van rossz hatása is a tsmt...

Van rossz hatása is a tsmt tornának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Idegrendszeri èretlensèg beszèd hiàny ès autisztikus tünet miatt jàrunk tsmt tornàra.

3èves kislàny.

3-ik hete csinàljuk otthon.

Viszont mióta csinàljuk megvan bolondulva ,napi 3-4 x dührohama van fèl egy óràs.

Ès ha csinàljuk a tsmt tornàt akkor ugye ènekelnem mondókàznom kell,olyankor visít ès befogja a fülèt,nemtudom mièrt mert az első hèten èlvezte ès semmi ilyen nem volt,soha nem fogta be a fülèt,most meg mindenèrt elkezdte befogni.

Durva kitörèsei lettek.

Nem helyrehoznia kellene ezeket a dolgokaf a tsmt-nek?

Màr nagyon nehèz vele.

Szerintetek van ilyen hatàsa a tornànak?Lesz jobb is?



#hiszti #TSMT #torna #dühroham #befogja a fülèt
2016. máj. 9. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normális, előfordul a regressziós hatás, minél hatékonyabb a torna. De ezt el kellett volna mondania a terapeutának. El fog múlni nemsokára.
2016. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azóta felhívtam,ugyan ezt mondta :-)

2016. máj. 11. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lehet a negatív hatása, hogy ellenállást vált ki a gyerekből.

Mi is irattunk, fél évig csináltuk, aztán feladtam. 3 éves gyereknek, minden nap 45 perc szerintem elég sok. Nekem is sok, semmire nem volt már időm este.

Nem mellesleg a fél év alatt én semmi javulást nem láttam a gyerekben. Viszont minden nap hisztik árán állt csak neki, rettenetesen utálta. Teljesen megmérgezte az estéinket. Véleményem szerint nem ér annyit.

Egy ilyen gyerekkel szakembernek kéne foglalkozni nap közben, amikor nem fáradt a gyerek, csak ugye se szakember, se pénz erre, tehát lerázzák a szülőket.

2016. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nálunk azzal nincs gond hogy csinálnia kell mert nagyon szereti mostmár, minden nap hív hogy csináljuk.

3-4 új szava is van és több fajta ételt megkóstol azóta, szóval picit fejlődött.

Én kitartok mert hiszem hogy jó lesz.

Olyanhoz járunk aki nagyon érti a dolgát és mellé logopédus is.

2016. máj. 18. 15:19
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nagyon hasonló helyzetben vagyunk. 3 éves kislàny , idegrendszeri éretlenség, autisztikus tünetek. Amióta tornàzunk folyamatosan dührohamjai vannak a kislànyunknak. Annyi a különbség, hogy a tornànàl együttműködik. Nem beszél. Nem kóstol meg szinte semmilyen új dolgot sem.Szeretném megkérdezni , hogy végül hogyan alakult a ti esetekben a fejlődés. Mikorra tompultak a dührohamok? Mikor indult meg a beszéd? Nagyon szépen megköszönnék minden infót, vagy tanàcsot.
2023. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!