Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 21 hónapos kisfiam állandóan...

A 21 hónapos kisfiam állandóan szalad. Hogyan tudnám "lelassítani"?

Figyelt kérdés
Képtelenség vele szép lassan sétálni,ezért sokat használjuk még a babakocsit.Nehéz így kimozdulni a lakásból,ha boltba kell menni,vagy valamit elintézni.A babakocsit már lassan szeretném elhagyni,de így nehéz.Amúgy nem hiperaktív.Valaki járt hasonló cipőben,mi lehet a megoldás?
2016. jún. 27. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szaladsz vele?
2016. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,ha nem teszem,ő akkor is rohan.
2016. jún. 27. 15:58
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
2 éves fiam van ha nem rohan épp akkor a motorjával száguld. Vegyél egy sportcipőt, ennyi a tanácsom :D. 4 kg-t fogytam már a nyáron ezzel a módszerrel.
2016. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:D,köszi,jó tudni,hogy nem vagyok egyedül.
2016. jún. 27. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
2 éves a lányom és a szomszéd kislány is. Zárt udvarunk van, de néha ott is fárasztó. A másik kislány anyjával már megbeszéljük néha, hogy az udvar egy-egy végében megállunk és mindig az figyel jobban, akihez közelebb vannak.
2016. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A fiam korabeli gyerekek a környékünkön gyönyörűen sétálnak az anyukájuk mellett,vagy játszanak a játszótéren,az anyukák meg beszélgetnek.Mi meg csak átrohanunk a játszótéren,gyorsan köszönünk és rohanunk tovább.Soha nem érünk rá.No sebaj,mostantól kardioedzésnek is tekintem a dolgot.Egyszer csak elnövi :) én meg legalább lefogyok.
2016. jún. 27. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

5-ös behaltam ezen :D

kérdező, reménytelen ha határozottan fogod a kezét,akkor is elpucol? esetleg próbáld meg motorral vinni,én is most 22 hónapossal most kezdtem,hogy az utcánkban gyakorolja a motorozást (tud,csak éppen bagózik rám,hogy mikor merre is kéne menni és hol kéne megállni vele) de ha semmi sem segít legalább a napi mozgásod jól le van tudva :-)

2016. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sokat segít,ha fogom a kezét,ha nem futok vele,akkor kirángatja a kiskezét és jön a hiszti.Egyébként épp most kezdtem el nézegetni a futóbiciklit meg a kismotorokat én is,hátha segít valamit.Nem tudom honnan van ennyi energiája,mert ha egész délután szaladgál akkor sem fárad el előbb.Egy kis energiabomba.Kaptunk kölcsön egy hámot,de azt nem merem ráadni,meglincselnének az utcán.
2016. jún. 27. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Aki mindannyiunkat lepontozott a titkot is árulja el légyszi, hogy hogyan kell lelassítani a 2 éves Duracell nyuszikat :).
2016. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kismotor jó, de ha beindul, hogy fogod az utcán utolérni?

Mondjuk erre is van egy jó megoldás, én láttam olyat egyszer, hogy a kismotoron volt egy madzag, és a szülő fogta a végét :)

Kicsit nagyobbak már a gyerekeim (4 és 6 éves fiúk), velük úgy megyek "sétálni" a környékünkön (csendes külváros, alig van 1-2 autó), hogy a nagy biciklizik, a kicsi motorozik, én meg rollerrel megyek velük. Mindhárman nagyon élvezzük :)

Amikor még picik voltak, az utcán én megfogtam úgy a kezüket, hogy a csuklójukat is fogtam, és nem tudták kirángatni. Egy idő után megszokták, és nem próbálták rángatni.

2016. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!