Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 7 éves húgom állandóan...

A 7 éves húgom állandóan hisztizik. Mit csináljak, hogy leszokjon róla?

Figyelt kérdés

Csak úgy ok nélkűl elkezd bömbölni van hogy ő sem tudja mi a baja. Általában gyorsan abba hagyja de már elértük azt a szintet hogy minden órában elkezd hisztizni valami miatt. A léckéjét gyakran nem hajlandó megcsinálni. Eléggé feszült itthon a hangulat de csak nem ragad rá ennyire egy 7 évesre. Az idősebbik húgommal (12 éves) meg állandóan veszekednek. Nekem is mindig beszól még ha semmi oka sincs rá.

Mit csináljak vele hogy végre lenyugodjon és normálisan viselkedjen? El kéne vinni pszichológushoz?



2016. ápr. 13. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmit.

A szüleidnek kéne jobban odafigyelni az ilyen dolgokra és következetesebbnek lenni, illetve máshogy hozzáállni.

Csak az lesz hisztis gyerek, a dackorszak után, mivel a dackorszakból már egy 7 éves bizony kinőtt, akit hagynak, hogy hisztis legyen.

2016. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szüleidnek kellene nevelési tanácsadóba vinni. Neked nem kell nevelni a testvéred.
2016. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én neveltem a testvérem és olyan lett mint én. Amúgy amikor hisztizett olyan 6 évesen én akkor voltam 15 és teljes nyugalommal ki tudtam jelenteni, hogyha nem hagyja abba akkor belefolytom a WC-be. És voltak egyéb érdekes felvetéseim is. Sokat ordítoztam vele, és nagyon nagy volt az elvárás is otthon. Azt nem mondanám, hogy normális ember lett belőle, de nem hisztizett sokat.
2016. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!