Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak vele? Teljesen...

Mit csináljak vele? Teljesen kikészíti a családot.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lègyszi segítsetek mert úgy èrzem komoly problèmák vannak a 8 èves lányommal. Már kiskora óta elèg akaratos, hisztis de mostanában nagyon megváltozott. Mindenkit szekál, állandóan ugrál nem tud nyugodtan 10 percig csendben játszani, a fèl èves hugát is folyton szekírozza, ordibál a kicsi mellett aki elkezd sírni mert fèl tőle, nem hagyja aludni enni stb. a nap nagy rèsze üvöltözèsből áll (az ő rèszèről) nemtud csendben beszèlgetni nyugisan, nem. ő ordit sikítozik csúnyán beszèl ès van mikor rámcsap, mindig szekál valakit. A semmi nem változott nagyon a születèse óta, nem költöztünk, nincs veszekedès ès a mai napig együtt vagyunk az apjával, igy nemtudom mi lehet a problèma :( iskolába is volt rá panasz hogy szekálja az osztálytársait ès a bizonyítványa is nagyrèszt 3as lett. Kiszolgáltatja magát, egyedül kèptelen fürdeni, ott kell állnom ès tartani neki a zuhanyrózsát, italt nem kèpes magának egyedül önteni meg ágyba kell vinni a kaját neki. Mert ha nem csinálom meg, üvöltözik ès addig szekíroz amig meg nem kapja. Ha nem vagyok ott akkor turkál a táskmba pl, rendetlensèget csinál, múltkor az ágyamba volt döntve a kaja, nem egyszer volt már igy. Az apja se bir vele. Hiába szólok a gyereknek szèpen, csúnyán, rácsapok akkor kinevet. semmi nem hat rá. Akkor normális viszonylag ha zsebpènzt kap! Nagyon elegem van. Mit tudnèk csinálni? Múltkor már a barátnőm is ideges volt miatta, szemèbe mondta hogy dagadt k**va!! Ès az ő gyerekèt is szekirozta :( nagyon el vagyok keseredve, szeretem imádom őt ki is mutatom neki de semmi nem használ. Mit csináljak vele? Lègyszi segitsetek!!

#gyerek #lány #8 èves
2016. jún. 29. 15:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Semmikèpp nem adnèk ilyen gyógyszereket a gyereknek amiket kiir a pszihiáter! Kèt helyre is bejelentkeztünk, telefonon elmondtam nagyjábol a problèmát ès csak annyit mondtak, mind a kèt helyen hogy majd valamikor ősszel!!! Lesz szabad pszihológus mert hogy megy mindegyik szabadságra ès milyen sok a munkájuk. Hát ennyit erről...
2016. júl. 11. 12:16
 22/31 acelsziv ***** válasza:
29%
Olvasd el azt a könyvet, amit ajánlottam. Nincs a kicsivel semmi baj, csak nem találja a helyét a családban és nem érzi a határokat.
2016. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%

Acelszív! Kettonk kozott az a kulonbseg, hogy a szakmaban dolgozom mar jo ideje, rengeteg gyermeket vizsgalok es reszesitek terapiaban. Ehhez, hogy valaki ide eljusson tanul kb 11 evet.

Gyogyszert jo magam nem hasznalok, mert nem vagyok pszichiater. Viszont pontosan tudom, hogy mikor kell a gyermeket pszichiaterhez iranyitani, mert gyogyszeres kezelesre van szuksege. Azt is tudom, mi van abban az esetben, ha ez elmarad. Osszeeskuves elmeletek nem erdekelnek, csak a szakmailag hiteles informacio. Nekem hivatasom van, ami maximalis felelossegel jar, celom az, hogy segitsek. Ezert tanultam mar x evet es ezert kepzem folyamatosan magam tovabb. Te ezt el tudod mondani magadrol? Hany ev tanulas es szakmai tapasztalat van a hatad mogott? A levegobe beszelni, latatlanban diagnosztizálni, a szulot lebeszelni a szakorvos altal javasolt terapiarol, nem sok eszre vall, mar megbocsass!

2016. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, minden tiszteletem a tiéd a tanulmányaid és a gyakorlati tudásod miatt. De talán itt az ideje neked is valami teljesen új és más utat is megismerned (akárcsak a többi szakmailag elhivatott orvosnak), mivel pár éve megsokasodtak a kutatások és tanulmányok az eddig gyógyíthatatlannak hitt idegrendszeri/agyi betegségek és rendellenességek táplálkozással, gyógyszerek nélkül történő sikeres kezeléséről. Kezdésnek elolvashatnád a Gabonaagyat, amit egy több évtizede gyakorló neurológus-táplálkozástudós orvos (David Perlmutter) írt.
2016. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%
Szereted őt ??
2016. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%
Foglalkozni kellene vele normális esetekbe sosem ilyen a gyerek.Valami gáz van a családban ami frusztrálja őt.
2016. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen szeretem őt!! Mint írtam feljebb foglalkozok is vele. Nem teszek külömbsèget a kèt gyerek közt ezèrt nem èrtem mi van..
2016. júl. 12. 07:40
 28/31 acelsziv ***** válasza:
25%

23: Ezért kell hánynom a fajtádtól. Tudod a pszichés betegségek a legritkábban erednek valódi testi problémából. Ahogy a nevükben van azokat a betegségeket lelki okok váltják ki. Ergo: Azzal, hogy a testet bénítjátok drogokkal és pszichotikumokkal nem fogtok gyógyulást elérni.

Ha a számítógépen vírus van az ellen sem megoldás, ha összekaristoljuk a merevlemezt és lassítjuk a processzort.

Azzal, hogy beadtok neki egy csomó ritalint és zombivá változtattok egy addig élénk gyereket nem lesz megoldva a probléma.

[link]

De hát nektek nem is ez a célotok hanem az, hogy minél több pénzt bezsebeljetek a TB -től.

Érdekes módon az egész orvostudományban nincs még egy olyan terület, ahol annyi feljelentés születne durva visszaélések miatt, mint a pszichiátereknél.

A legnagyobb vicc az egészben, hogy a pszichiátria - mint a lélek tudománya - élből utasítja el a lélek létezését. Lásd Freud és Wundt írásait, amire az egész szeméthalom alapul.

Az is érdekes, hogy szakmájukban elismert pszichiáterek ismerték el, hogy a "tudomány" fennállásának 150 éve alatt egyetlen gyógyult esetet sem tudott felmutatni. Viszont ezrek haltak meg az embertelen bánásmód és a "kezelések" miatt.

[link]

Egy kis olvasnivaló. A legborzasztóbb az, hogy a sokkolások a mai napig zavartalanul folynak.

Szóval ne gyere nekem a 10 éveddel Inkább számolj el a lelkiismereteddel, hogy hány életet tettél tönkre a működésed alatt.

Nézz szembe a szakmáddal ha van hozzá elég bátorságod.

[link]

2016. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, ez a kommented igazolta, hogy még csak vitára sem vagy érdemes. Nagyon sajnálom, hogy neked csak ennyi ész jutott. Inkább tanultál volna többet.... Akkor legalább az alapokkal tisztában lennél, melyek az általános iskola felső tagozatában már elvárhatóak: mi a különbség az organikus és a pszichikus között. Én lezártam, a véleményemet leírtam a fentiekben.
2016. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen megértem és átérzem a problémádat. Az én fiam 9 éves és ugyanígy viselkedik. Már mi szülők és a testvérei is teljesen kivagyunk tőle. Mondhatni egy perc nyugalmunk sincs. De aki nem nevel ilyen gyereket annak fogalma sem lesz arról, hogy miről is írsz és mi a te és a gyereked problémája! Igen, eleinte kezdtem magam hibáztatni, hogy mit is rontottam el, de mivel van 3 testvére, ráadásul az egyik az ikertestvére akikkel semmi probléma nincs, nem neveltem másképp, nem viselkedek másképp vele, tehetetlennek érzem magam. Vagyis tudom, hogy tehetek valamit, megyünk az orvoshoz, mert muszáj. Aztán reménykedem, hogy jobb lesz valamivel.
2016. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!