Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni egy 2 eves...

Mit lehet tenni egy 2 eves gyerekkel ha nem hajlando a gyerekulesben ulni az autoban?

Figyelt kérdés
Egyedul nevelem es egyik pillanatrol a masikra nem hajlando beleulni.Biztos nem kenyelmetlen neki.Visit iszonyuan es rangatja magat oldalra amig ki nem huzza a labat.Szavakat mond de annyira meg nem tud beszelni hogy elmondja mi a gond.Hiaba probalom neki elmagyarazni hova megyunk es miert nem erdekli.Jatek es dvd mese se valik be.Se boltba se bolcsibe nem tudom elvinni mert igy eletveszelyes .Akarmennyire lekotom akkor is ki tud bujni egy ido utan.tomegkozlekedes nincs.koszi a valaszokat!
2016. júl. 24. 16:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ketto van megprobaltam az ujat is.a masik oldalra is megprobaltam atrakni siker nelkul....tudom hogy nehez igy segiteni de ezt mar nem birom egyszeruen elviselni...
2016. júl. 24. 20:51
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ilyen volt, bevágta a combjat is akar.


En megkértem uncsi tesomat aki rendőr, hogy állítson meg minket szep látványosan előadtuk, hogy sajnos aki nincs bekötve megy a dutyiba anya nelkul...

Ki is szállította a kocsiból na ott mar igerte hogy soha tobbet nem bújik ki, szepen be mászott es most o az elso aki szol, hogy bekell kötni magunkat...

3,5 féléves mar egyszersem bújt ki azota (nem fel a rendőrtől sem amugy)

2016. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az en fiam sajna meg nincs ezen a szinten h.megertene miert allitottak meg es mi az a borton stb..a te fiad 2 evesen ertette mi az a dutyi???
2016. júl. 24. 22:22
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem rossz a rendőrös trükk. Először persze el kell magyarázni a szintjén, hogy mi a rendőr, mi a dolga. Hogy kihágás esetén elvihet embereket.

A gyereknek úgyis az lesz a lényeg, hogy kiszedték a kocsiból, mérgesek rá és ismeretlen helyre viszi valaki, aki ezáltal elszakítja a szüleitől.

Nem azon van ahangsúly, hogy börtön vagy ilyesmi, ezt nem is kell értenie.


A "rndőr" pedig kiveheti, elviheti a kocsijáig, a rádión eljátszhatja, hogy "itt van egy kisgyerek, aki nem kötötte be magát, ezért elviszem magammal, vége". Utána "kegyelmet" gyakorolhat, hogy csak most, csak ő megússza figyelmeztetéssel, de ha még egyszer így találják, akkor bizony elviszik.

2016. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi ezert vettunk pajzsos gyerekulest, ebbol nem tud kibujni. ( cybex pallas fix) Az is eletvrszelyes, ha az ovesbol csak a kezeit huzza ki! Amerikaban van kulon ovosszehuzo csat, ami a ket ovszarat osszehuzza a vallnal. Euroéaban ezt nem engedelyeztek. Marad a pajzsos cucc. Abbol nem bujik ki, mert nem tud.
2016. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet kedves utolso!ezt megnezem!A te gyereked se ült a gyerekülésben?Csak az a baj hogyha ezt megveszem attol meg az iszonyatos hangszinű visitás az megmarad:(igy egyszerüen nem lehet koncentrálni a vezetésre:(
2016. júl. 25. 08:28
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a linkje. Elég drága sajnos, de 36 kg-ig jó és kiválóak a töréstesztjei.

Az enyém is kikötötte magát, de én nem vártam meg a második alkalmat... kiló negyvennél az autópályán...

Ha a vállainál nem fogja ugyanis, akkor az egész ülés hiábavaló, mert előreborul a feje, lefejeli a kinyíló légzsákot hátul, vagy ennek hiányában a fejtámaszt. Ennek pedig tudjátok mi a vége. Oldalütközésnél mindezt az ajtók irányába.

Nagyon veszélyes, ha kiköti magát! A pajzsos beszorítja, abból nem tud kijönni.

Üvöltés engem is zavar, ilyenkor felkapcsolom jó hangosra a rádiót, amitől igencsak meglepődik és abbahagyja.

2016. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elmagyaráztuk neki hogy a dutyi mi, de ha azt nem is értette azt bizony igen, hogy oda egyedul megy nélkülünk


Pajzsos ülésük nekunk is van de a visít as meg megvan tole...

2016. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!