Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bentlakásos iskola, fiúknak?

Bentlakásos iskola, fiúknak?

Figyelt kérdés
Az öcsém 12 éves, figyelemzavaros, hiperaktív, ráadásul most még rossz társaságba is keveredett. Nem lehet fegyelmezni, nem fogad szót. A szüleim már annyira el vannak keseredve hogy azon gondolkoznak hogy beadják valamilyen bentlakásos iskolába, vagy hasonlóba ahol talán meg tudják nevelni. Tudnátok ajánlani esetleg iskolákat? Nem számít hogy egyházi vagy nem, vagy az hogy merrefelé van az országban.

2016. aug. 14. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Pannonhalmán van bencés fiúiskola.


Viszont szerintem nem a bentlakásos suli a megoldás, ott csak mégjobban elkanászodna.

2016. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
csak kirakod a gyereket végül?pedig mindenki írta neked,hogy ez nem szép dolog,hogy ellököd magadtól.most váltok,adj neki időt!
2016. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha papírotok van arról, h hiperaktív, akkor a nevtanban tudnak ajánlani spec intézményt. Hívjátok fel őket.
2016. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szépen átfogalmaztad,de attól még te az Anya vagy,az apja meg le se tojja a gyereket.
2016. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Általában a bentlakásos sulik elit intézmények.

Nevelőintézet ami neki való.

2016. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha valami baja van, kezeltetni kéne, nem kirakni. Nem ő választotta, hogy figyelemzavaros legyen és hiperaktív.
2016. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Én bentlakásos iskolában voltam de Erdélyben.
2016. aug. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bentlakásos iskola az semmikép sem megoldás. Az öcséd ha bekerül oda, főleg hogy hiperaktív nem lenne ott hosszú ideig, mert nem tudnának mit kezdeni vele. Pluszban ő ezt úgy élné meg, hogy lemondtok róla és hogy teher nektek. De arról nem ő tehet először ezt kéne felfognotok, de látom ez nem megy, ő beteg neki segítség kellene.

Arról nem is beszélve, hogy a bentlakásos sulik óriási lelki sebeket tudnak ejteni az embernek, sosem lesz normális élete utána.

2016. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiért lenne beteg? Semmi baja, rosszul bánnak vele otthon. Bentlakásban jól foglaljunk érezni magát. Hogy a szüleidet meg a testvérét nem fogja szeretni, az tény, de nem is érdemlik meg szerintem
2016. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!