Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista, ADHD-s gyerekek...

Autista, ADHD-s gyerekek szülei! Nem érzitek sokszor felháborítónak, hogy százszor többet tesztek a gyereketekért, mint egy átlag szülő, a környezet szemében mégis ti vagytok a felelőtlen, hanyag, borzalmas szülők, aki képtelen megnevelni a gyerekét?

Figyelt kérdés

Más betipeg a közösségbe a tökéj gyerekével, akit 1 évesen bölcsibe dugott, hogy ne kelljen vele foglalkozni, és őt mintaszülőnek tekintik?

Annyira elkeserítő! Az életem csak a gyerekről szól, és nem kapok kívülről csak negatív megjegyzéseket!



2016. szept. 21. 08:01
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Az egy éves bölcsis dolog egy példa volt, nem ítélkezés.
2016. szept. 21. 08:32
 12/48 A kérdező kommentje:

Például a saját barátnőm számon kéri, hogy miért nem pofozom meg nyilvánosan a gyereket, mert rosszat tett. Miért nem tudom megnevelni?

Ez is ki lesz mindjárt forgatva! Csak figyelj!

2016. szept. 21. 08:35
 13/48 anonim ***** válasza:
94%

De értem, amit írsz, itt van rá a bizonyíték:

"Más betipeg a közösségbe a tökéj gyerekével, akit 1 évesen bölcsibe dugott, hogy ne kelljen vele foglalkozni, és őt mintaszülőnek tekintik?"

Ez pont annyira sértő másnak, mint amit te sérelmezel. Gondolkodj egy kicsit, egy idegennek mégis honnan kellene tudnia, hogy problémás a gyereked? Sehonnan. Pont annyira nem tudhatja, mint amennyire te nem tudhatod, hogy a másik ember döntései, tettei mögött milyen okok állnak.

2016. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőd pedig egyszerűen buta, erről sem mi tehetünk.
2016. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki mindent megtesz a gyermekéért, fejlesztések stb, az JÓ anya!! Itt sokan lökik a mantrát, arc és minden nélkül, ezért nem gondolnám, az itteni véleményeket komolyan kellene vennetek. Jó anyák vagytok és kész. Pont.

A lányom ovis társa is ilyen problémákkal küzd, ott viszont 4 szakvélemény után sem fogadják el a helyzetet, fejlesztésekre se hordják a kislányt. Na, ott olyanok a szülők, amilyenek.

2016. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Igen, nem tudom megnevelni, mert auti, Adhd-s. Én aki nem nevelem, elolvastam 5 könyvet a témában, heti négyszer hordom fejlesztésre, itthon fejlesztem, megcsinálom vele a fejlesztéseken kapott házifeladatokat. Próbálom alkalmazni a nevelésben a pszichológus kéréseit, a könyvekből tanultakat.

Ezt teszem minden nap, én, aki nem nevel!

2016. szept. 21. 08:39
 17/48 anonim ***** válasza:
89%
A bölcsis megnyilvánulásod kicsit erős volt, nem tudhatod a pontos okát sok esetben, hogy a szülők miért adták bölcsibe a csemetét. Hidd el, mindenkit meg lehet szólni valamiért.
2016. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Újra leírom!!!!

A kontraszt kedvéért hoztam fel a másik végletet, hogy érthető legyen a probléma!

2016. szept. 21. 08:42
 19/48 anonim ***** válasza:
82%

"Például a saját barátnőm számon kéri, hogy miért nem pofozom meg nyilvánosan a gyereket, mert rosszat tett"


Nade egeszseges gyereket sem pofozunk meg, nemhogy egy beteget.


Oke, a baratnod hulye.


Masik pelda?

2016. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem a neurotipikus gyerekek szüleihez szólt a kérdés, de köszönöm szèpen a hasznos válaszokat!
2016. szept. 21. 08:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!