Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen gyakran érzed azt,...

Milyen gyakran érzed azt, hogy legszívesebben felállnál kisétálnál az ajtón és soha az életben vissza se néznél?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*szóval inkább akkor sétálj ki azon az ajtón...ki tudja kik írnak ide..de gondolom persze nem egy brutál anya, csak épp ebben a hangulatomban vagyok a cikkek miatt
2016. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
amikor azért is leszidnak a szüleim mert rágok eggyet a vacsorába meg amikor ebédelünk és a géphez ülök jön az apukám és mondja hogy mehetek inenn ő meg 8 órát gépezhet akkor bizonyelgondolkozok ezen csak akkor elkéne a szüleimtől lopni kulcsot pént meg hozom a telóm és a két kutyámat bizony akkor nagyon nem tudnék világgá menni de sokszor elgondolkozok ezen.
2016. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
de a családom 2 nap után rögtön hijányozna bármilyen szigorúak is.
2016. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre többször ,3 gyerekem van és sokszor a hócipőm tele van ,nagyon nehéz velük !!Most lehet megkövezni!!😕
2016. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hihetetlen.

Rengeteg ember felelőtlenül vállal gyereket.

Milyen jó,szép,cuki meg miegymás,de sokan nem go dolnak bele,hogy egy gyerekről gondoskodni kell?

Nem csak "pottyantok oszt de cuki"!

2016. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 csutora73 válasza:
Sosem gondoltam, hogy a gyereknevelés ilyen nehéz, mielőtt vállaltam volna. Sosem gondoltam, hogy problémás lesz a gyermek ennyire. Szeretem őt nagyon, de sokszor arra gondolok, hogy bárcsak idegösszeroppanást kapnék és akkor 2 hétig feküdhetnék a kórházban egyedül és kapnék valami jó kis nyugattót és kialudhatnám, kipihenhetném magam (nagyot röhögtem, amikor a rossz anyák című filmben éppen egy hasonló gondlatkísérlet volt az egyik anya álma). Elhagyni sosem hagynám el (az iszonyú egy gyereknek). Kérdező nem gondoltál rá, hogy esetleg depressziós vagy és segítséget kérjél?
2018. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!