Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és egy barátom volt eddig, de az se volt túl komoly. Most viszont egy nálam 16 évvel idősebb udvarlóm van, szerintetek lehet az első komoly kapcsolata az embernek egy nála ennyivel idősebb emberrel?


Köszi a válaszokat!


2011. máj. 31. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, Barátnőm élete szerelme egy zongorista, aki nála 21 évvel idősebb, és olyan cukik mint a kamaszok!
2011. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmem 23 múlt mikor én voltam 16,5.Szóval működhet.Most 23 éves fejjel is simán eltudnék magamnak képzelni egy 35évest is akár!

Szerintem rendben van.

2011. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond felnőtt vagy már. Ha elég érett a gondolkodásod vagy éppen ő hasonlít fejben még egy fiatalra akkor megtaláljátok a közös hangot. :) Ha 14 lennél persze furább lenne :D De így simán jó.
2011. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok a párom 38 éves.Nagyon szeretjük egymást már 4 éve és tavaly megszületett a kisfiunk is.

Ha komolyan gondoljátok simán müködik egy ilyen kapcsolat is.Azt szokták mondani hogy a nő képes ,öregedni, a férfihez

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én gy 20 évvel idősebb férfiba vagyok szerelmes
2011. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és megnyugtató válaszokat! További szépeket mindenkinek! =)
2011. jún. 6. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!