Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a bajom? Nem értem az...

Mi a bajom? Nem értem az olvasást!

Figyelt kérdés

Má egy ideje a suliban nem tudok koncentrálni.Hiába olvasok,és olvasok elkalandozik az agyam,vagy hiába magam elé képzelem az egész sztorit amit olvasok,elfelejtem másodperceken belül.Mi a baj velem?Más emberek akik elolvasnak valamit és megértik elsőre,irígylem őket.

15 éves vagyok.



#olvasás #nehézségek.
2017. márc. 1. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hiába írunk választ, úgyse érted.
2017. márc. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ez egy ideje van, ahogy írtad, ezért valószínűleg valami stressz okozza. Mi történt veled mostanában? Csak most érzed úgy, hogy nem tudsz koncentrálni és nem érted, vagy régen is volt ilyen?
2017. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már vagy 3-4 éve tart.De eddig tanulással nem volt gond,szüleim segítettek.De lassan középsulis leszek,itt már egyedül kell tanulnom.

#1 Nagyon nem vagy vicces,se vagány.

2017. márc. 1. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Írtam privit. Szakszolgálathoz (nev.tan.) forduljatok szüleiddel, hogy szakember segítségével feltárják az okokat. Vagy pszichiátriai diagnózis egy megbízható helyen (pl. Vadaskert).
2017. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
97%
Szerintem kimerült lehetsz, mivel látom , hogy tegnap is hajnali fél kettőkor írtad ezt a kérdést. Én nem tudom , neked mikor kell iskolába menned, de az alvás nem árthat, hiszen a szervezeted ilyenkor regenerálódik , illetve pihen.
2017. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
Én is ugyanilyen dekoncentrált vagyok. Aludj többet, csinálj koncentrációs feladatokat, vagy fordulj szakemberhez, pszichológushoz.
2017. márc. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltesz képernyős kütyü (számítógép, PC, laptop, mobiltelefon) előtt egy nap?
2017. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!