Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 12 éves leszek nemsokára, de...

12 éves leszek nemsokára, de még mindig nem tudok egyedül aludni?

Figyelt kérdés

Hamarosan 12 éves leszek és nem tudok egyedül aludni!


Pontosabban azért, mert NAGYON félek a sötétben egyedül.


Sőt, néha történnek paranormális dolgok a szobámban és a házunkban (a szemem láttára megmozdult magától az egyik plüss az ágyam felett, éjszaka sírást hallottam anyáéktól, de mindketten csendben aludtak, a szobámban gyakran látok egy pacát, ami úszik a levegőben és mikor hozzámér, meg akarok fagyni, olyan hideg, meg egyszer kimentem éjszaka WC-re, láttam valami alakot, ami tisztán körvonalazódott, felkapcsoltam a lámpát és nem volt ott senki, stb.), szóval ez sem segít az egyedüllétben.


Szerintem van valami szellem-féleség a házban es attól is nagyon felek éjszakánként, pedig ahogy érzékeltem, nem rossz erő (pár éve érdekel a természetfeletti téma, így ma már szinte szakértő vagyok).


Valaki segítene, hogy tudjak egyedül aludni?


Köszönöm a segítséget! 🙁🙁🙁


2017. ápr. 17. 15:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És kérlek, ne írjatok olyanokat, hogy szellemek, meg természetfeletti nincs, mert van, találkoztam is már hasonló dolgokkal és paranormális jelenségekkel. Köszönöm mégegyszer
2017. ápr. 17. 15:35
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem nézlek hülyének. Én is utálom, ha egyből próbálják belemagyarázni az emberbe, hogy biztos álmodtál, képzelődtél vagy neadjisten pszichiáterhez küldenek. Pedig valakinek tényleg vannak ilyen élményei, fogékony rá. Ki nem állhatom a túl racionális, Vágó István féle embereket. Csak annyit tudok javasolni, hogy próbálj nem foglalkozni a jelenségekkel, ne félj, mert pont ezt akarják. Nálam bevált.
2017. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek és az állatok egyébként fogékonyabbak az ilyen dolgokra.
2017. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
81%

YouTube - > Enigmák.


Két rendes srác.

Kérj tőlük segítséget!

Ne kommentben hanem üzenetben a csatornájukon küldj nekik levelet.

Ha nagy a gond, ird le miket tapasztalsz otthon és lehet kimennek. (Vizsgalodni paranormális dolgok után a házatokhoz.)

2017. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én nem állitok semmit, de én tudatosan nem nezej sem horrort, és ezert nem is melyülök bele az ilyen termeszet feletti témába, bar mennyire is fura, de az el.ed tud ám dilgozni.... jelen esetben Neked sem ajanlom:

1, azért mert gyerek vagy

2, azért mert kellemetlen, hogy 12 évesen még nem alszol egyedül.... hidd el 2-3 éven belül ez kony problema lesz.

2017. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :) #5 nem láttam es nem is akarok látni horrorfilmet, mert na, az tényleg sületlenség! ;)
2017. ápr. 17. 16:07
 7/16 anonim válasza:
12%
Szia!:-) Én 15 éves vagyok. Ennyi idősen én sem tudtam egyedül aludni. Akkoriban sok horrorfilmet néztem és én is elég sokat foglalkoztam a természetfeletti dolgokkal. Nem jól sült el. Éjszakánként szorongtam és mindig beteg voltam az ilyen dolgoktól. De aztán beszéltem róla anyukámmal ( ő keresztény). Mondta, hogy ezekkel a dolgokkal nem jó ötlet jatszani, mert nem tudjuk mivel állunk szemben. Aztán elmentem egy istentiszteletre. És hallgattam Németh Sándort. Nagyon jól hatott rám. Azóta minden rendben . Állítólag démoni erők környékeztek meg és ezért szorongtam és voltak még fura dolgok. Pl: este aludtam anyukámmal és megnyílt a csap. Én nem ébredtem fel rá, csak anyukám mesélte. És mikor hallgattam Németh Sándort utána együtt aludtam anyukámmal és nem én mondtam, hanem kiszolt belőlem a demon, hogy ne hallgassunk ilyen mocskos istentiszteletet, mert idegesít. Aztán felébredtem és utána volt egy fura érzésem . Elkezdett remegni a testem olyan volt, mintha elhagytam volna magam. Azóta minden rendben van. Nem foglalkozok ilyen dolgokkal. És egyedül alszok szorongás nélkül.:-) Remélem tudtam segíteni!;-)
2017. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
18%
15/l
2017. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 nagyon köszönöm a valaszt!!! Nagyon sokat segítettél! Mi is keresztények vagyunk, úgyhogy lehet, hogy megoldás lenne számomra is egy templomi látogatás! Mégegyszer köszönöm a valaszt!
2017. ápr. 17. 16:40
 10/16 anonim válasza:
81%
Nagyon szívesen!:-)
2017. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!