Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 12 éves leszek nemsokára, de...

12 éves leszek nemsokára, de még mindig nem tudok egyedül aludni?

Figyelt kérdés

Hamarosan 12 éves leszek és nem tudok egyedül aludni!


Pontosabban azért, mert NAGYON félek a sötétben egyedül.


Sőt, néha történnek paranormális dolgok a szobámban és a házunkban (a szemem láttára megmozdult magától az egyik plüss az ágyam felett, éjszaka sírást hallottam anyáéktól, de mindketten csendben aludtak, a szobámban gyakran látok egy pacát, ami úszik a levegőben és mikor hozzámér, meg akarok fagyni, olyan hideg, meg egyszer kimentem éjszaka WC-re, láttam valami alakot, ami tisztán körvonalazódott, felkapcsoltam a lámpát és nem volt ott senki, stb.), szóval ez sem segít az egyedüllétben.


Szerintem van valami szellem-féleség a házban es attól is nagyon felek éjszakánként, pedig ahogy érzékeltem, nem rossz erő (pár éve érdekel a természetfeletti téma, így ma már szinte szakértő vagyok).


Valaki segítene, hogy tudjak egyedül aludni?


Köszönöm a segítséget! 🙁🙁🙁


2017. ápr. 17. 15:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
46%

Szia,


Figyelj, azok a dolgok, amiket érzékelsz a sötétben, nem képesek bántani. Nincs testük hozzá.


A filmek írói csak meglovagolták ezeket a valódi érzékeléseket, és hozzátettek a dologhoz akciókat - de olyan dolgok a valóságban nem történnek.


Ha félsz a sötétben, mert érzékelsz valamit-valakit, akkor TUDD, HOGY:


1. Bántani nem képesek (eddig se tették, ez után se fogják).

2. Kapcsold fel a villanyt, és aludj úgy.


A sötétségnek van egy tulajdonsága. Nem lehetünk benne biztosak, hogy van e ott valami/valaki, vagy sem.


E miatt a bizonytalanság miatt érezhetsz félelmet.


Egyébként ezek nem "természetfeletti" dolgok, rosszul van elnevezve, sokkal pontosabb lenne azt mondani, hogy "test nélküli állapotok" dolgai.


Azt is megteheted, hogy amikor érzékelsz valakit, kijelented, utasítod, hogy "menj, és szedj fel egy új testet a legközelebbi kórház szülészetén."


És akkor elmegy...végre valaki útbaigazította.


Szóval, kapcsolj fel egy kislámpát, és aludj nyugodtan.


Üdv,

Jani

2017. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es köszi a valaszt! Viszont, ami azt illeti... mar előfordult, hogy bántott is egy ilyen dolog. Egyetlen éjszaka alatt leszakadt a lámpa, a fejemre esett az éjjeli fényem es leborult a zsebkendo a fejemre. UGYANAZON a helyen. Mivel a szellemek nem tudnak tárgyakat mozgatni, ugy gondolom, hogy egy démon lehet. Nagyon felek tőle.
2017. ápr. 18. 17:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Elvileg bizonyos szellemek képesek a tárgyak mozgatására. Esetleg valamilyen éji tündér, de a démonokra általában nem igazán jellemző ez a magatartás.


Ez az oldal sok érdekes ötletet ír, lehet, hogy érdemes lenne megpróbálkoznod párral.

[link]


Illetve azt is megpróbálhatod, amit a 7-es ír, bár lénytől függően lehet eltérő a hatása.

2017. ápr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A vallásos embereket "ijesztgetik" ezek a démonok, mert nekik elég nagy a hitük. Hívjatok papot, hogy megszentelje a házat.


Ismerek valakit, akinek a családjában mindenkinek volt incidense egy démonnal. Papot hívtak, aki felszentelte a házukat, azóta nem történt hasonló dolog.

2017. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szüleiddel beszélgettél erről a problémáról?

Én is valamiféle éjjeli lámpát javasolnék.Ijesztő lehet minden éjszakád.Felnőtt vagyok,nem is túl fiatal már.Egyszer néztem egy szellemekről szóló dolumuntumfilmet a közelmúltban.Én csak teljes sötétségben és csendben tudok aludni,mellettem alszik a bullterrierem.A műsor utáni éjjel a kutya,aki mindig csendben alszik egész éjjel,villanyoltás után pár perccel felemelte a fejét és hangosan,agresszíven morogni kezdett.Rászóltam,abbahagyta,elaludt.Rémálmaim voltak azon az éjszakán.Következő éjjel ugyanaz.Szabályosan féltem.Van egy karizmatikus keresztény barátom,napi szinten beszélünk telefonon.Őt kértem,hogy imádkozzon.Jézus nevében megtört felettünk minden átkot,démoni tevékenységet.Azóta nincs semmi gond,csendesek az éjszakák és szépeket álmodom.

2017. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kevesebbet kellene drogoznod.
2017. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!