Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elképzelhető olyan, hogy egy...

Elképzelhető olyan, hogy egy anyuka lánynak neveli a fiú gyerekeit?

Figyelt kérdés

Van már két nagyobb fia, most született egy újabb fiú gyereke.

Mind a két fia hosszú szőke hajú, nagyon visszahúzódóak, az egyik gyereket érdekelnék ilyen fiús dolgok, hobbik, de nem lehet, mert anya megtiltotta...

Az anyuka eléggé extravagáns külsejű, magas, mély hangú, a férfiakról rendszeresen úgy beszél, mint egy darab rongyról.

Amúgy szereti a gyerekeit, de a gyerekeke látszik, hogy nem tudom mi foroghat a fejükben, de nem sok jó.

Beleszólni nem nagyon szeretnék, bizonyos keretek között mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy szeretné, de ez már az a pont, ami szerintem nem normális.



2017. júl. 31. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

5-ös és 7-es válaszoló vagyok ismét. Nem jártam erre egy ideig, úgyhogy lemaradtam a törölt válaszokról. Viszont úgy látom 66 %-os versenyző, téged nagyon érzékenyen érint a téma (másokat is, hiszen jól le vagyok pontozva). Értő olvasás sem megy. Azt meg a liberális, agresszív hozzáállásoddal nekem soha nem fogod elmagyarázni, hogy szocializáció, vagy mentális sérülés nem okozhat "normálistól" eltérő viselkedést/vágyakat - nem csak homoszexualitást persze. (Ennek is utánaolvashatsz orvosi szakkönyvekben.)

Arra pedig 66%-os ne nagyon legyél büszke, hogy pedagógus vagy, remélem ilyen fajtának a gyerekeim a közelükbe sem jutnak. 0 képességed van arra, hogy más véleményét elfogadd...a gyerekeknek is ilyen agresszívan nyomod a vélt igazadat???

Üdv,

Egy közgazdász :-P

2017. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 74%

Bennem is sajnos felment a pumpa, az eleve sértegető válaszától, de töröltette a saját kérdésemben a saját válaszomat. Érdekes moderálás megy itt a gyk-n...

Némi információ a történethez:

A kérdéses nő gyereke jött fel hozzánk, és sírva mesélte, hogy az anyja miket nem enged meg neki. És milyen jól érzi itt magát, a párom gyerekével, mert bármit megtehet. Persze, mondtam neki, miért ne tehetne. Az osztályában mindenki csúfolja, nem akárhogy, az anyja ezt nem látja, elvakult idióta eszmékkel csakazértis félhülyét akar nevelni a gyerekeiből.

Nagyon sajnálom a kissrácot, nagyon értelmes, így evvel a kinézettel úgy néz ki, mint valami mesebeli angyalka.

Nem azt mondom, hogy katonásdit kell játszania, meg kopaszra nyírt frizura kell neki, de hogy az anyja velük mosogattat el, ő meg döglik a tv, meg a számítógép előtt, kissé kiakaszt.

2017. aug. 2. 21:45
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

A leirasod alapjan anyuka depresszios, es a fiai felett probalja kielni a kontrollt.

En igazi tomboy voltam gyerekkent, sot egy idoben Matenak akartam hivatni magam.

Es rovid hajam is volt (szaboolloval elkezdtem, a fodrasz befejezte).

Egy ido utan lecsengett nalam..

Viszont van egy nagyon jo baratom, akinek mar a latvanya is peteerest indukal a noknel. Hivatasos katona, ormester, emellett onkentes tuzolto. Es meleg.

Amugy a mosogatoszivacs nem okoz peniszleprat, nem fog tole leesni.

2017. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

#11

Azért nem álltál sorba kétszer, amikor az intelligenciát osztogatták,te piti segg-fej. Riherongy az anyád,nem én.

2017. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!