Miert csinálja?

Figyelt kérdés
14 éves lányom furán kezdett el viselkedni. Egyáltalán nem szólal meg egész nap. Ha szólunk hozzá max egy igennel vagy nemmel válaszol....már ha válaszol. Fura szokásai lettek. Olyan dolgokat kezdett gyűjteni amit más kidob. Mindent a párnája alá dugdos sőt mindent dugdos. Titokban eszik mint akitől tiltva van a kaja. Es a legfurább elkezdett kopogni. Csak ugy bizonyos szamu kopogast csinal. Mintha kenyszercselekves lenne. Ugyanolyan ütemben es mindig hármat. Vigyem orvoshoz vagy ez vki kamasz dolog?
2017. aug. 5. 13:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Most kamaszodik! Minden fiatal ilyen! :D
2017. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kamaszokra jellemző viselkedés, hagyd rá, akkor hamarabb abbahagyja.
2017. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kopogással kapcsolatban tudok válaszolni.

Hasonló korú voltam amikor én is rászoktam a kopogással,pontosan 3-at kopogok mint ahogyan a lányod is.

Akkor teszem ha valami rossz gondolatom támad és úgymond "lekopogom",hogy ne történjen meg.

Nemtudom mi az oka,hogy erre rászoktam.

Sajnos nemtudom abbahagyni,ez tényleg kényszeres dolog.

Mások előtt nem igazán csinálom, vagy ha igen akkor dugva.

Nem vagyok retardált, teljesen egészséges vagyok mentálisan is és fizikálisan is.

Megszokás.

Amúgy engem zavar ez a dolog,de az istenért sem tudok leszokni róla. 😳


28/N

2017. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó....most azért egy kicsit megnyugtattál. Már teljesen kétségbeestem .
2017. aug. 5. 16:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Természetesen nem cikizem vagy bántom ezek miatt. Csak megijedtem ezektől a furcsaságoktól.
2017. aug. 5. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én vinném. Ez nem normális viselkedés (4 gyerekes anyuka, valamint a szakmám a problémás gyerekek vizsgálata).
2017. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet hogy a "barátai" kinevetik, terrorizálják vagy ilyesmi, lehet a suliban is szokták az osztálytársai..megeshet hogy most mutatkozik meg rajta hogy mennyire megviselte (ha persze így volt)..nem normális a kamaszoknál hogy kopognak össze vissza, ahogy mondtad ez valószínűleg kényszercselekvés, az ilyeneket meg a terror váltja ki, a szeretethiány és az önbizalomhiány ami jobb még akkor megfékezni mikor fiatal
2017. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

14 vagyok

Az első 4 sor ram is igaz:)

2017. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mostanság én is elkezdtem ezt a kopogás dolgot 3-4 hónapja.anyum mindenképp el akart vinni orvoshoz,igy mondtam,hogy legyen,menjünk.az orvos megmondta,hogy ez nem természetellenes,semmi bajom.csak túlságosan belemerülök a gondolataimba,és ezzel jelez a tudatalattim,hogy bizony nincs stroke-om.valosznu ugyanez van a szótlansággal is.akkor van baj,ha nem kopog,csak nez ki a fejebol,mert akkor bizony valószínűleg depressziós,ami ebben a korban jellemző!
2017. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja,a gyűjtögetős-dugdosós dologgal,meg szerintem a magánszféráját szeretné megőrizni.egyébként én is mindig eszek,lehet azért eszik titokban,mert szegyenli.probalj meg beszélgetni vele erről.nincs abban semmi ciki,ha tobb táplálékra van szüksége a fejlődő szervezetének!☺ előző voltam!13/l
2017. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!