Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ép értelmű autista iskolázása?...

Ép értelmű autista iskolázása? Nálatok mit jelent? Hova jár?

Figyelt kérdés
Nehezen dolgozom fel,hogy a tanulmányait tekintve 4 5 jegyekkel kicsinálta a tanár. Mondtuk,hogy szivesen elvinnénk,ha lenne a közelben olyan iskola,de nem érdekelte. Most elkeseredésünkbe egy csökkent értelmi képességűek sni tagozatába írattuk. Próbálom nyugtatni magam,hogy jól döntöttünk, de néha elkap a sírás,hogy elvágtuk a jövőjét ezzel. Viszont lelkileg egy nyugodt környezetben lesz. Nálatok hogy van? Hogy megy a suli? Most lesz harmadikos a gyerekem.

2018. aug. 7. 17:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Tanórákon nagyon fegyelmezetlen, rossz viselkedésű? Miben nyilvánul meg konkrétan az autizmusa? Tudsz példákat írni?
2018. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Na, mi lett? Nem lustult el végleg az értelmi fogyatékosok között? Van még remény a gimnáziumra, vagy már nem?
2020. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Innen speciális szakiskolába tud továbbmenni és talán onnan tovább,ha akar. Majd kiderül. Remélem kitanul majd egy jó szakmát,de ez még messze van.
2020. febr. 29. 17:58
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 3évben spec. (auti) csoportba jártam, (Az előzőnél 30+ létszám volt, nem bírtam egyszer ilyen sok ember közt lenni, és ki is közössitetek) Abból a szempontból jó volt hogy végre már nem utáltam bejárni, és lett egy számomra jó közösség. De viszont a tanórák elég rosszul voltak megoldva. Ha lenne egy normális tanrend akkor még mindig szívesebben lennék velük.
2021. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
#33: Akkor a gimnáziumot elengedtétek, nem lehet neki is érettségije, pedig az értelmi képessége normális. Anélkül meg nagyon nehéz lesz neki az életben.
2021. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
35. Én most sima gimnáziumba járok. Csak a bizottsághoz el kellett menni és át is írtak integrálható-ra. Tanulmányilag se nagyon maradtam le.
2021. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!