Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » CBD olaj bevált ADHD-s gyereknél?

Csutora73 kérdése:

CBD olaj bevált ADHD-s gyereknél?

Figyelt kérdés
Tapaszatlatokat várnék CBD olaj hazsnálatáról ADHD-s gyereknél, hogy hogy vált be, milyen adagolás, melyik termék? Minden érdekel. Elsősorban otthon az állandó ellenkezés okoz gondot, de magatartászavar mellett tanulási és elalvási nehézség is jelentkezik.

2018. aug. 17. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
A kebderolaj semmilyen kivonata nem gyógyítja a figyelemzavart és a társult problémákat.
2018. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Férjemen szívesen kipróbálnám, ő adhd-s, de szerintem nem jó erre. Hol olvastad, hogy a kenderolaj jó adhd-ra?
2018. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
A facebookon van egy ADHD csoport, ott dícsérik.
2018. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be a Moke csoportba. Én is most tájékozódom ezügyben. Több cikk is van róla már, hogy segítHET.
2018. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 1 nek: a Ritalin és a Strattera em gyógyítja az ADHD, de a gyereket is tönkreteszi mellé.

Senii nincs, aki kipróbálta, akár felnőtt ADHD s és van tapasztalata?

Mi az a MOKE?

2018. aug. 18. 06:26
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

A figyelemzavar, hiperaktivitás genetikai eredetű rendellenesség és az idegrendszert, agyműködést érinti. Ha pl. nyugtatót vesz be valaki, azzal nem "gyógyítja" az adott állapotot, hanem átmenetileg tünetet enyhít...


És elérkeztünk az "alternatív " "gyógyászathoz". A fehér köpenyt viselő, legfeljebb állatorvosi diplomával rendelkező urakhoz, és a facebookos megmondóemberekhez... :D

Azt javaslom, a gyermekneurológust/pszichiátert kérdezd meg erről, ne az internet mindenhez értő népét!

2018. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

Most olvastam, hogy rákra, és szklerózisra is ajánlják... Hűűűha, ezen a ponton kezd azért durván hoax gyanús lenni az ügy!

Ha elszívja az "alapanyagot", akkor tuti semmi sem érdekli majd - az beválhat. :))

2018. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Biológus vagyok és tudom, mi az ADHD és azt is, hogy amit be akarnak rá adni, annak kb. találgatjáka a hatásmechanizmusát és azt is, hogy annak mennyi és milyen mellékhatása van. Ha gondolod, Te nyugodtan add be a saját gyerekednek, lelked rajta. Én meg a kioktató-okoskodókat nem annyira értem meg. Ja, persze név nélkül, mert az úgy az igazi.

2018. aug. 19. 07:05
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

8

És a te megnyilvánulásod mennyivel validabb, csak azért, mert odaírtad, hogy csutora73? Az már "név"?


Nevetséges.

2018. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
71%
A barátom ADHD-s, neki a 10%-os CBD olaj vált be. Napi 1-2 alkalommal használja 3-5 cseppet.
2018. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!