Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » CBD olaj bevált ADHD-s gyereknél?

Csutora73 kérdése:

CBD olaj bevált ADHD-s gyereknél?

Figyelt kérdés
Tapaszatlatokat várnék CBD olaj hazsnálatáról ADHD-s gyereknél, hogy hogy vált be, milyen adagolás, melyik termék? Minden érdekel. Elsősorban otthon az állandó ellenkezés okoz gondot, de magatartászavar mellett tanulási és elalvási nehézség is jelentkezik.

2018. aug. 17. 10:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
"CBD olaj útmutatás" csoportot ajánlom. A moke az orvosi cannabis társaság
2018. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Azaz, jönnek az alter csopik a fácsebúk mélyéről.

Neurológus? Pszichiáter? 7 év egyetem? Ugyaan... az nem gyógyiccsa. Én meg úgyis azt hiszem el, amit hallani akarok. Átkozott legyen a gyógyszeripar - amint a kannábissz olajat meg ingyen adják! ;)

2018. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

10 es és 11 es köszönöm szépen a válaszokat.


Előző: a kérdésben az volt, ítjon, akinek van tapasztalata. Nem tudom, miért érezted magad megszólítve. Itt felesleges a jelenléted, hörögj valahol máshol. Vagy inkább tegyél valami sokkal hasznosabbat, például ültess egy fát 😊 csóközön

2018. aug. 24. 04:51
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az olajról nincs tapasztalatom, de hátha tudok hasznosat mondani. Nálunk szigorú diéta, vitaminok, halolaj, fejlesztő torna, és sok őszinte beszélgetés sokat javított a viselkedésén. Meg még sok apróság, pl. tévé-számítógép előtt töltött idő korlátozása, sport, nevelési tanácsadó által javasolt és könyvekben olvasott nevelési módszerek alkalmazása, ilyesmik. Sokat változott pár év alatt a fiam, elégedett vagyok a fejlődésével (főleg, ha arra gondolok, honnan indultunk).
2018. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hányaidkos volt? Nálunk az ötödik osztály betett mindenféle nevelési elv, táplálékkiegészítő ellenére annyira szorongott ismét év végén, hogy testi tünet jelentkezett. Iskolát próbáltam váltani, de falakba ütköztem bárhová mentünk.

Magamon már kipróbáltam az olajat, szerintem nagyon jól oldja ényleg a szorongást, alvásjavító hatása zseniális, csak nagy étvágyat csinál, ami a gyereknél nem gond (nálam igen). Úgyhogy mindeképpen ezzel kezdjük a 6. osztályt.

2018. aug. 28. 12:07
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 vagyok.

Most lesz másodikos, úgyhogy számára még nem jelent akkora nagy stresszt az iskola. Szerencsére jól alszik, bár elég későn fekszik le (fél 10-10 körül). A suliban viszonylag kevés gond van vele.

Olvasgattam az olajról. Azt hiszem, van az a helyzet, amiben én is megfontolnám a használatát, de egyelőre megvagyunk így is. Azért ha kipróbáltátok, megírnád nekem a tapasztalataidat? Akár priviben is, nagyon érdekelne.

2018. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező,

remélem már jutottatok valamire..

Kérlek oszd meg a tapasztalataidat, nagyon érdekelne, kislányom erős figyelemzavarral küzd, nagyon jó lenne valami termeszetes segítség...

köszi

2018. szept. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
Szia.Olvass utàna az esiko Kids halolajról, Facebookon, Google.Én adom a fiamnak ő figyelemzavaros.Most kezte az iskolàt,kb egy hónapja szedi mindennap.És pozitív vàltozàst értem el nàla.
2018. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen omega 3 zsírsav jó, azaz bármilyen halolaj. Nálunk pharmekal megy.
2018. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül kipróbáltuk a CBD olajat, először egy könnyebben beszerezhetőt, majd egy USA-ból megrendelős nagyon jü minőségűt és nála a figyelemzavart nem befolyásolta a használata (halolajat állandóan adom neki iskolaidőben évek óta). Azonban sokat aludt tőle és sokkal hamarabb elaludt, ami azért nagy segitség, hogy kipihenje magát. Utána már nem adtam neki, de lehet, hogy most újrakezdjük a suli indulásakor.

2019. aug. 20. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!