Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Életrevalónak születni kell....

Életrevalónak születni kell. Mi van akkor, ha valaki mégsem az? Eltapossák, elnyomják, tönkreteszik. Mi lesz aztán?

Figyelt kérdés
Valami születési problémája van,biztosan.Mi lesz vele?
2018. szept. 16. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Konkretan azokra gondolok hogy:

- ha a gyerek hisztizik olelgetjuk ahelyett hogy nevelnenk

- a gyerekkel alszunk nehogy egyedul kelljen toltrnie az ejszakat

- akkor szopizik amikor akar es addig ameddig akar....veletlen se kelljen alkalmazkodnia egy olyan helyzethez hogy pl nem megoldhato a szopi es 20 percet varnia kell..

- hordozzuk nehogy elfaradjon a laba...


Ezek mind kotodo nevelo baromsagok egyikkel se ertek egyet, mind arracszolgal h kiirtsuk a gyerekbol az alkalmazkodas kepesseget.

Es nem annyira a kotodo neveleshez tartozik de suinten ilyen karosnak tartom azt is ha pl a gyereket kiemeljuk az allami kozegbol pl maganoviba adjuk hogy ne kelljen masok hu.lyegyerekeihez alkalmazkodnia....kepesobb igencsak meglepodik mikor az elso pofont kapja szegeny.

Egyik sem tulfeltes. Megis karos szerintem..

2018. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Sorolhatnak meg ilyeneket megvonjuk a tejet tole mert a tejrosszértem?" Es mi vagyunk leginkabb meglepve mikor megissza aznoviba a kakaot es sz..ul van tole.....vagy pl labujjhegyen jarunk nehogy felkeltsuk...vagy pl beoltatjuk minden ellen...stb tenyleg sorolhatnam.
2018. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

11

Ennek semmi köze nincsen at egészséges kötődés kialakításához, mely egy pszichológiai, gyermekelélektani fogalom.


Ez egy tévesen kötődő nevelés névvel illetett valami, aminek a neve hasonlít a pszichológiai fogalomhoz, melyről én beszéltem.


Az általad leírtak a túlféltés kategóriába tartoznak, és éppen olyan károsak, mint más túlzások. De hangsúlyozom: ez NEM az egészséges kötődés kialakításának útja.

2018. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

12

A tejtől nem azért van rosszul, mert nem kap, hanem mert vagy laktózérzékeny, vagy mert nem akarnak neki növekedési hormont és antibiotkumot adni. A kakaó kisgyereknek meg fölös koffein.


Én is lábujjhegyen járok, ha családtagom alszik, akármilyen korú. Miért ne tenném?


Az oltás pedig azért van, hogy ne szenvedjen fölöslegesen, és ne haljon meg egy gyerek.

2018. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#7:Már közel 5 éve egyedül van.mit gindolsz miért érte ennyi rossz dolog?,1-2 nap alatt törtentek ezek...
2018. szept. 17. 18:18
 16/16 A kérdező kommentje:
#8:Na és mi van azzal,aki 10-11 évesen elveszíti ezt a stabil pontot?Az illető elveszítette.Maradt még rokona,de ezt a stabil pontot elveszítette.Önbizalma pedig sosem volt.
2018. szept. 17. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!