Hogy lehetne leszoktatni?

Figyelt kérdés

Ha a gyermekem (2,5 éves) eltanulja egy nála idősebb (5,5 éves) már már kezelhetetlen gyerek viselkedését ( hisztizés, szófogadatlanság, minden megmagyarázása,belekötése..stb plusz az értelmetlen buta játékok játszásat is átveszi hogyan lehetne ezekről leszoktatni?


Eddig egy szófogadó, kedves,értelmes gyermekem volt de most már teljesen megváltozott. Próbáltam vele megbeszélni,kisebb büntetéseket is kapott de semmi sem használ.

Tudtok esetleg tanácsot adni mit tehetnék még?


2018. okt. 5. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem feltétlenül az 5,5 éves itt a főkolompos!

Elérkezett minden szülő rémálma, a dackorszak.

Olvass utána és viseld türelemmel, nehéz időszak.

2018. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen ugyan azt csinálja mint a nagy. Mintha csak őt latnám csak picibe.

Olvastam már a dackorszakrol de ezt nem arra fognám. Van természetesen olyan amikor amiatt viselkedik máshogy de azt teljesen más mint mikor egy az egyben a nagyobbat utánozza.

2018. okt. 5. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobbat kéne megfognod, szigorú de betartható szabályokkal.
2018. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom csak nem én vagyok az anyja. Hiába beszéltem a szüleivel ők nem igazán foglalkoznak a dologgal.
2018. okt. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!