Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan lehet leszoktatni,...

Hogyan lehet leszoktatni, vagy elhagyja? Egyáltalán miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Kisfiam sokat csapkod. Nem agresszívan minket, tök jókedvűen a földet. Főleg estefelé. Senkit nem bánt, vagy ilyesmi. Csak pl. ha zenét teszek be telefonon neki, lehasal a földre vele és a füle mellett csapkodja egyre durvábban a követ.
2018. okt. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, majd elhagyja. Ha problémát okoz, pl. zavarja az alsó szomszédot, akkor próbáld elkerülni, hogy bekövetkezzen (pl. ne kapcsolj be zenét este, mikor zavarja a szomszédot a zaj).
2018. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lakik senki alattunk, már megőrültek volna az tuti :D illetve párom most mondta, hogy ma egyszer a betont is végigcsapkodta így. Most lesz 3 éves egyébként.
2018. okt. 9. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Életemben nem hallottam még ilyet. Három gyerekem van. Furcsa.
2018. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyasmi, amitől bárkinek/bárminek baja lesz, úgyhogy ha nem idegesít téged, akkor miért ne csinálhatná.

Vegyél neki dobot :) vagy csináljatok valamiből (vödör, lábas), ahhoz nem kell lehasalni és mutasd meg neki alternatívaként. Lehet, valami más hangszer is érdekelné, pl. xilofon.

2018. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van neki xilofonja, meg szoktunk edényeken fakanállal dobolni, az nem köti le ennyi ideig. Kicsit úgy látom, hogy rossz szokás, vagy ha fárad, akkor csinálja. Csak nem értem én sem.
2018. okt. 10. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bánt senkit én hagynám. Egy évesem mostanában a fejét veri mindenbe. Elég durva látni. Volt hogy mérgében egyenest nekirohant a falnak. Na azt többet nem csinálta. Neki a foga is okozhatja, meg millió más is. Én figyelemfelkeltésre gondolok, mert legtöbbször akkor csinálja, ha vmi dolgom van (mosogatás, főzés, teregetés, stb)
2018. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!